Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Conglomerate 451 (PC) Klíč Steam

Conglomerate 451 (PC) Klíč Steam

Kód: 763702
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Pozor: Hra s předběžným přístupem


Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.
Poznámka: Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud Vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.
RPG Conglomerate 451 to je krokovací dungeon z pohledu první osoby, s prvky roguelike, odehrávající se v kyberpunkovém světě.


Jste generálním ředitelem speciální agentury, kterou Senát města Conglomerate pověřil obnovením pořádku v sektoru 451 ovládnutém zkorumpovanými korporacemi. Díky poslední ústavní vyhlášce můžete vytvářet lidské klony. Sestavte si svůj vlastní tým, manipulujte s DNA, vycvičte své agenty, vybavte je špičkovými zbraněmi, vyberte které kybernetické končetiny implementujete a vyšlete vojáky na bitevní pole s jediným cílem: vymýtit zločin a obnovit pořádek za každou cenu.Klíčové vlastnosti: Spravujte své zdroje: využívejte své vlastní oddělení pro výzkum a vývoj pokročilých technologií, odemykejte nové funkce, oprávnění a možnosti postupu
Více než jen úpravy těla: kromě zdokonalení v manipulaci se zbraněmi a zbrojemi, zdokonalte tělo pomocí vyměnitelných kybernetických implantátů, které zcela změní schopnosti a použitelnost agenta.
Systém bolesti a zranění: i ty nejmenší rány mohou mít trvalý účinek. Zranění agenti riskují vytvoření trvalých traumat, která je budou pronásledovat v dalších misích.
Procedurální kybernetické dungeony: užívejte si oblíbené plížení dungeony, navíc doplněné o technologii budoucnosti, během procedurálně generovaných misí
Jestli zemřete ve hře... Každá mise může být vaší poslední kvůli trvalé smrti agenta. Zvažte každý krok, protože pokud agent zemře v bitvě, bude navždy ztracen.
Hackněte svět: vstupte do kyberprostoru a vydlážděte si cestu dřív než konkurence, abyste získali klíčové informace a díky tomu také převahu


Později bude doplňeno...


Drogy a poruchy: nakupujte syntetické drogy, abyste dočasně posílili své agenty, ale počítejte s rizikem vzniku duševních poruch*.
Perky a mutace: vaši agenti mohou nabýt speciální dovednosti (perky) a získat mutace *.
Diplomacie *: mluvte s Narky na ulicích města a získejte od nich laskavosti.


* Nebude v první verzi dřívějšího přístupu.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY