Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

    ZNAČKY

INFORMACE O ZBOŽÍ

Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm (PC DIGITAL)

Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm (PC DIGITAL)

Kód: 1005433
Cena: 799 Kč
Nákupem získáte 31 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Jde o druhé rozšíření pro hru Civilization VI s názvem Gathering Storm, je nutné vlastnit základní hru v platformě Steam!
PŘÍRODNÍ ŽIVLY: Sopky, bouře (bouřky, písečné bouře, tornáda, hurikány), klimatické změny, záplavy a sucha.
ELEKTRONICKÉ ZDROJE A SPOTŘEBNÍ ZDROJE: Strategické zdroje v dodatku Gathering Storm, hrají vedlejší roli. Tyto zdroje jsou spotřebovávány v elektrárnách, aby generovaly elektřinu pro Vaše města. Zpočátku budete napájet nejvyspělejší budovy spalováním zdrojů na bázi uhlíku, jako je uhlí a ropa, ale obnovitelné zdroje energie se také odemknou při postupu k dalším technologiím. Vaše volby týkající se využívání zdrojů, přímo ovlivňují světovou teplotu a mohou způsobit roztavení ledovců a stoupající hladinu moře.
STROJÍRENSKÉ PROJEKTY: Tvarujte svět kolem Vaší říše tak, abyste překonali nepříznivé přírodní podmínky tím, že vybudujete kanály, přehrady, tunely a železnice. Při zakládání měst berte v úvahu, riziko povodní v pobřežních oblastech, ale pamatujte na to, že v pozdější hře mohou být k ochraně těchto míst použity nové technologie, jako například protipovodňové bariéry.
SVĚTOVÝ KONGRES: Získejte diplomatický prospěch prostřednictvím aliancí, ovlivňováním městských států, soutěžení ve Světových hrách a další. Použijte funkci diplomatická náklonnost k získání slibů od jiných představitelů, hlasování o usneseních, volání na zvláštní zasedání pro řešení mimořádné události a zvýšení váhy hlasů ve snaze dosáhnout nového diplomatického vítězství.
TECHNOLOGIE 21.STOLETÍ: Nová nová éra byla přidána k technologickým a občanským stromům. Bojujte s novými dopady na životní prostředí, za pomoci spekulativních nápadů, jako je přemístění Vaší populace a rozvoj technologií k snížení uhlíkových emisí.
NOVÉ CIVILIZACE A NOVÍ VŮDCI: DLC přidává do hry devět nových vůdců z osmi nových civilizací. Každý z nich přináší jedinečné bonusy a hratelnost, stejně jako celkem devět unikátních jednotek, čtyři unikátní budovy, tři jedinečná vylepšení, dva jedinečné okresy a jednoho nového a jedinečného guvernér.
NOVÉ SCÉNÁŘE:
Černá smrt: Černá smrt zpustošila Evropu a západní Asii v polovině 14. století a zabila větší část obyvatelstva než kterákoli jiná událost ve světových dějinách. Pandemie zabila miliony lidí, zničila ekonomiky, převrátila politické dynastie a přeměnila tvář západního světa. Vaším úkolem je vést Váš národ přes pohromu: udržet své obyvatelstvo naživu, Vaši ekonomiku stabilní a Vaši víru neotřesitelnou uprostřed hrůzy a zoufalství.
Válečný stroj: Na počátku druhé světové války, měla německá říšská armáda odvážný plán. Napadnout neutrální Belgii a poté zaútočít na francouzské území dříve, než se stačí zmobilizovat, k odporu. Pokud by německé síly uspěli, obsadili by Paříž během měsíce, a tak by navždy skončil francouzský odpor. Francouzské velení jako odpověď připravilo plán 17. Jehož cílem bylo zastavit německou ofenzívu. Když byla vyhlášena válka, obě armády se daly do pohybu a vytvořily tak, jednu z nejvíce neuvěřitelných a šokujících vojenských kampaní ve světových dějinách. V tomto scénáři se hráči ocitnou na straně, jedné z těchto dvou velkých mocností. V roli Německa, je Vaším úkolem obsadit Paříž. V roli Francouze je vaším úkolem zabránit jeho obsazení. Hodiny tikají a nepřítel se pohybuje.
VÍCE NOVÉHO OBSAHU: Bylo přidáno sedm nových světových divů, sedm přírodních divů, 18 nových jednotek, 15 nových vylepšení, 9 nových budov, 5 nových čtvrtí, 9 nových technik a mnoho dalšího!
ZLEPŠENÉ SYSTÉM HRATELNOSTI: Systém špionáže byl rozšířen o nové možnosti, byly přidány nové historické momenty a byly provedeny další vylepšení v jiných stávajících systémech.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.DIGITAL

PODOBNÉ ZBOŽÍ


TOP HRY