Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

    ZNAČKY

INFORMACE O ZBOŽÍ

Chernobyl Commando (PC DIGITAL)

Chernobyl Commando (PC DIGITAL)

Kód: 1004370
Cena: 259 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Teroristé chtějí válku? Tak jim ji dejte!
26 let od nehody v Černobylské jaderné elektrárně, která zahalila půlku evropy do oblaku radioaktivního kouře, se oblasti zmocnila velká skupina teroristů pokoušejících se ukrást zbytky radioaktivního odpadu - a použít ho.
Ukrajinské a ruské jednotky udeřily tvrdě vším, co měli, ale nepřítel byl dobře připraven a vypukla malá válka. Dva nejlepší agenti pro speciální operace se na vlastní pěst vydávají do akce, aby zasáhli nepřítele co nejtvrději a zabránili mu uniknout s kořistí. Zahajují bezskrupulózní útok ve starém stylu, plný létajících kulek a ohlušujících explozí. I když vám občas pomáhá armáda, většinou jedete na vlastní triko. Udeřte tvrdě tam, kde jsou nejzranitelnější a staňte se legendou budoucí generace!
Hlavní vlastnosti:
Staňte se nejlepším vojákem dneška a čelte zástupům protivníků. Prozkoumejte pečlivě zpracovanou oblast Černobylu a pronásledujte vaše nepřátele až na Střední východ - když se některým z nic podaří utéct. Bojujte s těžce vyzbrojenými nepřáteli řízenými sofistikovanou AI. Hrajte společně s počítačem řízeným partnerem a také si nechte pomoct od Ruské armády a amerických mariňáků. Využijte proti vašim nepřátelům a cílům 4 různé pušky s teleskopem nebo zbraně pro boj v uzavřených prostorách. Naučte se využívat gravitaci a vítr ke svému prospěchu - hra simuluje skutečnou balistiku střel. Při postupu misemi se přizpůsobte spoustě obtížných úkolů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.DIGITAL

PODOBNÉ ZBOŽÍ


TOP HRY