Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

SolSeraph (PC) Klíč Steam

SolSeraph (PC) Klíč Steam

Kód: 793219
Cena: 384 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Inspirovaná retro stylem, spojující zábavu žánru „Tower Defense“ s akční plošinovkou, SolSeraph znovuobjevuje videoherní klasiku!

Civilizace je ve vašich rukou. Postavte města a obranné struktury, aby je ochránily před neustálými útoky monster, a pak sestupte do jejich úkrytů s mečem a kouzly, abyste je navždy odstranili. Prozkoumávejte plovoucí ostrovy, starobylé jeskyně a ztracená města. Svět je váš!


Hru přináší tým ACE, tvůrci podílející se na titulech Rock of Ages a Zeno Clash. SolSeraph kombinuje akci a strategii, aby stvořil bohatou a jedinečnou hru připomínající 16bitovou éru.

Vraťte lidstvo do období blahobytu - vyvažujte akci a prvky top-down strategie, pečlivě veďte každý kmen k velikosti a mozte rozvíjet jejich území a rozptýlit temnou mlhu, která pokrývá jejich zemi. Když všechny úkryty budou odhaleny, převezmete roli Helia v boji s monstry.


Bojujte s nepřítelem - Helios, vyzbrojený svým mečem, štítem a magickým lukem, bude čelit celé řadě nepřátel, včetně goblinů, netvorů, netopýřích jezdců a dalších na cestě k Mladšímu Bohu, který je ovládá. Porážka těchto náročných nepřátel poskytne Heliovi nové magické síly jako léčivé byliny a zničující ledové střepy.
Chraňte vlast - pomáhejte každému kmeni utvářet jejich vesnici využíváním různých jednotek, domů a farem, a podpořit rostoucí populaci, budovat kasárna pro válečníky a věže pro lukostřelce k obraně proti vlnám útočících netvorů.
Pomoc z nejvyšších sfér - Yuzo Koshiro, legenda stojící za klasickými videoherími soundtracky, vytvořil úvodní téma pro SolSeraph. K tomu uznávaný spisovatel Jonas Kyrazes (The Talos Principle, The Sea Will Claim Everything) propůjčil svůj talent pro napsání působivého vyprávění.


© 2019 Ace Team. © SEGA. All Rights Reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY