Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Date A Live: Rio Reincarnation (PC) Klíč Steam

Date A Live: Rio Reincarnation (PC) Klíč Steam

Kód: 797917
Cena: 1 079 Kč
Nákupem získáte 43 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Změňte svůj osud a najděte dokonalé rande - ponořte se do světa DATE A LIVE, kde má Shido možnost vybírat si z 11 postav a více než 150 událostí spojených se schůzkami! Potřebujete přestávku od randění? Seznamte se s exkluzivní postavou Rio Reincarnation, Rio Sonogami, a dokonce si můžete promluvit s deseti jinými vedlejšími postavami, abyste získali další prvky příběhu!Najděte si cestu k lásce - rozhodnutí, která zvolíte u každé dívky, mohou ovlivnit celkový osud Shida! Pokud Shido rozehraje své karty správně, může najít pravý konec příběhu se svou oblíbenou přítelkyní!


Lehké romány, které nebyly dosud lokalizované - fanoušci a čtenáři se mohou radovat, protože tři lehké romány: Rinnes Bathtime, Arusus Quest a Rio Reunion jsou nyní lokalizované v angličtině! Každý příběh také obsahuje několik několik hrubých náčtů a praštěných komiksů!


Je tam toho víc - dva předchozí díly série DATE A LIVE, které byly dostupné pouze na PlayStation®3, Rinne Utopia a Arusu Install, budou zahrnuty do Rio Reincarnation! Prožijte znovu konec příběhu v Rinne Utopia a Arusu Install a zažijte nové konce schůzek a CG událostí v Rio Reincarnation!


Steam verze hry Date A Live: Rio Reincarnation obsahuje veškerý původní obsah a hratelnost z japonského vydání.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY