Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Flight Pack

Flight Pack

Kód: 13187
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno


POPIS

Kolekce tří skvělých leteckých her od City Interactive, která nesmí chybět ve sbírce žádného pilota.

Combat Wings

Je právě 4. června 1942 a bomby z japonských bombardérů se snášejí na Midway - a na vás. Tento smrtící nálet je předehrou invaze, jejíž úspěch by poskytl nepříteli vládu nad Pacifikem. Vy jste jedním z amerických letců, kteří mají výsledek této rozhodující bitvy ve svých rukou. Budete muset dokázat, že jste výborný bojovník, bombardér a útočný pilot a v boji proti vynikajícím Japoncům budete muset bravurně křižovat mezi střelami z AA děl a mezi bombami snášejícími se z bombardérů. Nepřítel musí byt zničen než dosáhne Midway. Vítěz této bitvy ovládne Pacifik.

Jet Storm: Modern Dogfights

Jižní Amerika, současnost: terorističtí vůdci, kteří přežili, společně se svými stoupenci uzavřeli spojenectví s místními drogovými kartely. Vyzbrojeni těmi nejmodernějšími technologiemi a neomezeným množstvím peněz, tato smrtonosná aliance brzy získává moc nad strategickým regiony, Jakožto člen elitní bojové jednotky letectva Air Force máte k dispozici to nejmodernější bojové letadlo. Odkryjte tajemství skrývající se za touto novou válečnou hrozbou. Bojujte ve smrtících leteckých bitvách, v záchranných akcích a při náletech a zneškodněte nepřítele.

World War II: Pacific Heroes

TORA - toto slovo znamená v japonštině „tigr ” a výkřik, ve kterém bylo zopakované třikrát za sebou, se stal předzvěstí konce amerického námořnictva působícího v Pearl Harbor. V onen osudný den začala jedna z nejkrvavějších epizod v historii válčení – námořní válka v Pacifiku.Pokud se cítíte dost silní na to, abyste uštědřili Japoncům lekci, přidejte se k americké armádě. Možná jste si svůj první výlet na Havaj představovali trošku jinak. Tyto poklidné ostrovy ve vás dosud vyvolávaly představu ráje na zemi s nahými dívkami odpočívajícími na pláži pod palmami.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY