Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

BattleForge

BattleForge

Kód: 13729
Cena: 699 Kč
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: Český manuál

POPIS

Pokud si ve hře chcete (ale nemusíte) kupovat nové karty pro vaši armádu, tak potřebujete kreditní kartu a nebo si můžete koupit zde Booster Chest s 2000 Points.

Základní verze BattleForge obsahuje čtyři startovní balíčky každé z herních frakcí-přírodních živlů – ohně, mrazu, přírody a stínu – plus 3000 bodů BattleForge. Za body BattleForge si hráči mohou nakoupit až 12 dalších posilových balíčků a získat tak celkem 160 karet.


Jedná se o fantasy onlinovou a realtimovou strategii, kde pomocí sběratelských a výměnných karet sestavujete vlastní armádu. Karty do svého superbalíčku můžete vyhrát, vyměnit nebo zakoupit online. Zkombinujte či doplňte některé prvky vlastních karet s kartami vašich přátel a společně bojujte na obrovských onlinových válčištích. Jedinou šancí pro smrtelníky, uvězněné uprostřed boje mezi šílenými bohy a pradávnými obry, je držet pospolu. Záhadný Forge, oživující zašlé legendy, je s pomocí sil Ohně, Mrazu, Přírody a Stínu jejich poslední šancí na vybudování armád dostatečně silných na to, aby navzdory všemu překonaly své nepřátele. Nyní nastává čas znovu získat a obnovit epický fantasy svět, jehož se v soumraku pohasínajícího slunce zmocnily temné síly. Přenesení bitev v BattleForge kompletně online je dalším krokem ve vývoji tohoto působivého herního systému RTS. BattleForge s co-op módem, náročnými turnaji, gildami, chat roomy a rozsáhlým prostorem pro výměnu a nákup karet je první RTS, která v sobě integruje společenské a komunitní prvky ve fantasy prostředí. Co se týče síťové hry, autoři slibují kooperativní kampaň i klasické skirmishe až pro dvanáct hráčů. Vedle toho hra přinese také online tržiště, kde budete moci nakupovat booster packy, prodávat a různě šmelit vaše mizerné i cenné kartičky nebo se účastnit aukcí.
Za body BattleForge bude také možné dokupovat do posilových balíčků další jednotlivé karty. Posilový balíček obsahuje osm karet – 5 obyčejných, 2 zvláštní a 1 vzácnou nebo velmi vzácnou – a stojí jen 250 bodů BattleForge. Prostřednictvím bodů BattleForge lze rovněž dražit nebo kupovat karty dalších hráčů v online aukčním domě, nebo dát do dražby vlastní nadbytečné karty a získat za ně další body BattleForge. Kromě toho mohou hráči využít i možnosti přímého obchodování karet. S nulovými poplatky za předplatné, pravidelně poskytovaným bezplatným obsahem a aktualizacemi nových map a herních módů, mají hráči naprostou volnost v rozhodování o tom, do jaké míry si hru přizpůsobí podle vlastního přání. Přidáním dalších karet sice hráč získá větší počet variant výběru, ovšem sestavení skutečně silného balíčku vyžaduje určité schopnosti. Prostřednictvím vítězství v epizodách a hodnocených duelech systémem Player vs. Player (PvP) mohou hráči získat upgrady karet a zlato. S tím jak rostou hráčovy dovednosti, zlepšuje se i jeho armáda.
Hra vyžaduje pro hraní připojení k internetu.

Minimální konfigurace

 
TOP HRY