Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Lord of the Rings Online: Mines of Moria Compilation

Lord of the Rings Online: Mines of Moria Compilation

Kód: 13809
Cena: 899 Kč
Nákupem získáte 35 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Compilation obsahuje základní hru Shadows of Angmar a datadisk Mines of Moria, 30 dní hraní zdarma (pouze pro nové hráče) a 2 speciální předměty do hry vlastního výběru.

Jedná se o online hru a vyžaduje připojení k internetu a placení měsíčních poplatků kreditní kartou nebo Předplacenou kartou.


První krabicový datadisk k povedené online hře Lord of the Rings Online. Znalcům knižní předlohy či filmové trilogie asi netřeba vysvětlovat, že se v něm podíváte do rozlehlých podzemních měst, které pod horami vybudovali trpaslíci. Autoři však slibují nejen to: Návštěvu městských komplexů pod Mlžnými horami a bitvy s gobliny i tamními příšerami. Stovky nových questů a 6 neviděných druhů prostředí. Posunutí hranice nejvyššího dosažitelného levelu pro postavu na 60. 2 nové třídy Ochránce run a hejtmana (strážce). Kování vlastních zbraní a předmětů, které budou spolu s postavou postupovat na vyšší level a dovolovat pak další úpravy a vylepšování. V rámci této kapitoly později dalších 6 knih (stažitelných přídavků), v nichž dojde na bitvu s Pozorovatelem, pomoc elfím vojskům Galadriel i setkání s Durinovou zhoubou.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY