Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

StarCraft II - Wings of Liberty - Collectors Edition

StarCraft II - Wings of Liberty - Collectors Edition

Kód: 14643
Cena: 2 199 Kč
Nákupem získáte 87 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Každý kdo si u nás hru koupí a nebo koupil si může v zákaznické sekci (rubrika Aktualizace ke hrám) stáhnout do hry exkluzivní češtinu, jejíž vznik náš obchod podporoval.

Velmi kusově omezená sběratelská edice bude obsahovat: 176 stránkový artbook s nejrůznějšími artworky ze hry, 2GB USB flash disk ve stylu psích známek Jima Raynora, na kterém bude nahrán původní StarCraft vč. datadisku Brood War. Behind the scenes DVD, na kterém budou komentovaná cinematics videa, záběry z tvorby hry, více jak hodina rozhovorů apod. Nulté číslo StarCraft komiksu, který slouží jako prequelMalý Thor, coby mazlíček do World of WarCraft. Exkluzivní stahovatelný obsah z Battle.netu - portréty pro Battle.net profil, obtisky k odlišení jednotek a unikátní vzhled terranského Thora. Obrázek krabice.

Pokračování kultovní sci-fi real-time strategie z roku 1998. Singleplayerová kampaň navazuje na Brood War o čtyři roky později, figurují ty samé postavy: Zeratul, Jim Raynor a Kerrigan. StarCraft II: Wings of Liberty je první díl trilogie obsahuje kampaň za lidi. Ta začne na planetě Mar Sara, kam se Jim Raynor vydá bojovat proti Dominionu.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY