Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Mafia 2 - sběratelská edice

Mafia 2 - sběratelská edice

Kód: 14721
Cena: 1 899 Kč
Nákupem získáte 75 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky a dabing

POPIS

EDICE BYLA CELOSVĚTOVĚ ZRUŠENA.

Velmi kusově omezená sběratelská edice bude obsahovat navíc (obrázek celé edice včetně bonusů):


Sběratelský obal SteelBook: Pevný obal SteelBook z leštěného kovu a s promačkávaným logem obsahujícím umělecká ztvárnění Vita a Joea, dvou hvězd Mafie II.
Balíček Made Man: V rámci hry stahovatelný neplacený balíček, který umožňuje hráčům usednout za volant dvou různých luxusních automobilů vymodelovaných podle aut dané doby. Svou roli bude Vito navíc hrát díky dvěma novým stylovým oblekům, včetně historického smokingu.
Vázanou uměleckou knihu: Seznamte se s rodinami z Empire Bay prostřednictvím 100stránkové umělecké knihy ve stylu fotoalba, jež provede fanoušky procesem uměleckého navrhování hry.
Orchestrální soundtrack Mafia II: Ponořte se do mistrovské symfonické hudby z Empire Bay díky motivu z Mafie II, který na CD nahrál FILMharmonický orchestr Praha.
Mapu Empire Bay: Poznejte sousedství a ovládněte ulice pomocí vysoce kvalitní a odolné mapy vyobrazující 10 čtverečních mil Empire Bay a všechna důležitá místa.

Hra Mafia II hráče díky poutavému příběhu vtáhne do temného a nemilosrdného světa mafie. Fikce je zdokonalena propracovanou atmosférou evokující dané období. S nezvyklou mírou pečlivosti jsou využity dobové reálie jako oděvy, automobily, hudba a reklama tak, jak je znala Amerika 40. a 50. let 20. století. Hráč snadno podlehne herní podívané ve stylu hollywoodských trháků a uvěří charakterním postavám pohybujícím se v životem kypícím velkoměstě. Spojením divokých přestřelek, rychlé jízdy a výpravnosti příběhu se Mafia II stává dosud nejpřesvědčivější hrou, jaká byla kdy vůbec vydána. Američan s italským původem Vito, syn chudého přistěhovalce, se snaží uniknout životu v chudobě, který musel snášet po celé své dětství. Vito společně se svým dlouholetým přítelem Joem se vydají na cestu organizovaného zločinu. V touze vyhnout se životu s každodenním lopocením a pachtěním tak, jak jej vedl jeho otec, sní Vito o tom, že se vypracuje a společně s Joem předvedou mafii, co v nich vězí, a pokusí se získat si jméno v ulicích města. Oba dva přátelé však záhy zjišťují, že takový život není až tak úžasný, jak se jim na počátku zdálo.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY