Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam

Kód: 14972
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky

POPIS

Exkluzivně na našem obchodě hra v češtině! Patch, který vám převede hru do češtiny si můžete stáhnout v zákaznické sekci obchodu v rubrice Aktualizace ke hrám.

V balení najdete pouze přístupový kód ke stažení tohoto datadisku ze stránek EA. Jedná se o alternativu pro ty zákazníky, kteří nemají možnost platit za stažení datadisku přes kreditní kartu.


Battlefield : Bad Company 2 Vietnam je rozšíření pro hru, které se prodalo více jak 5 miliónů kopií a byla nazvána lepší, než Call of Duty: Modern Warfare 2. Tato hra Vás zavede do společnosti Bad Company za časů Vietnamské války a vším, co válka sebou přinesla. Budou zde nové mapy do hry více hráčů, celkem čtyři. Nové vizuální efekty a krajina jako je džungle, tunely a mnoho dalšího. Inteligence nepřátel bude ještě více agresivnější. Čeká na Vás 15 charakteristických zbraní z období Vietnamské války, 6 vozidel jako je T54 a další. Hrou Vás provede 60 skladeb a volba až 8 rozhlasových stanic. Hra Battlefield: Bad Company 2 Vietnam už verbuje, kde jsi ty?

Minimální konfigurace

 
TOP HRY