Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Heroes of Might and Magic I - V

Heroes of Might and Magic I - V

Kód: 15432
Cena: 559 Kč
Nákupem získáte 22 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky

POPIS

Kompletní kolekce pěti dílů všeobecně uznávané a světově úspěšné tahové strategie s nádechem RPG prvků. Objevte všechny rysy a vlastnosti, které jsou pro tuto sérii specifické - působivý scénář, atraktivní frakce, revoluční taktický bojový systém a další.

Heroes of Might and Magic I (anglicky)Král, otec Morglina Ironfista, byl zabit a jeho trůn padl do nepovolaných rukou. Pronásledovaný Morglin musí uprchnout ze své vlasti do nezmapované magické země Enroth, o níž bojují tři válečníci. Střet o nadvládu vypukne co nevidět.

Heroes of Might and Magic II (anglicky)Po Morglinově smrti se jeho synové Roland a Archibald utkávají o enrothský trůn. Jakmile se boj o trůn rozhodne, střetnou se ještě o celé království.

Heroes of Might and Magic III (české titulky)Král Erathie Nicholas je zavražděn a proměněn v nemrtvého vojevůdce. Jeho dcera Catherine vybuduje armádu. Bojuje s démony a nekromanty a osvobodí svého otce z nemrtvého těla.

Heroes of Might and Magic IV (český dabing)Erathie je zničena obrovskou explozí. Uprchlíkům se však podaří uniknout portálem do dalšího světa, Axeothu.

Heroes of Might and Magic V (český dabing)V novém světě, Ashanu, je sňatek královny Isabely přerušen démony z armády vojevůdce Agraela. Isabela musí překonat nesnáze a vybudovat armádu pro boj s Agraelem.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY