Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

XCOM: Enemy Unknown - Speciální edice

XCOM: Enemy Unknown - Speciální edice

Kód: 17239
Cena: 1 499 Kč
Nákupem získáte 59 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: V angličtině

POPIS

Xzone sponzoroval s podporou Cenegy překlad hry do češtiny a díky tomu naši zákazníci si můžou překlad stáhnout v zákaznické sekci.

Speciální edice hry XCOM: Enemy Unknow obsahuje plakát základny z XCOM, 112 stránkový Artbook, nášivku znaku Vigilo Confido a mnoho dalšího jako je Soundtrack či ingame bonusy. Celé balení zde.

XCOM: Enemy Unknown pod taktovkou studia Firaxis Games je nové pokračování v universu XCOM. Původní X-COM vyšel roku 1993, přičemž je širokou veřejností považován za jednu z nejlepších her, jaké byly kdy vyrobeny, a nyní se chystá jeho přepracování pod taktovkou strategických expertů z Firaxis Games. XCOM: Enemy Unknown na tento odkaz naváže skrze zcela nový invazní příběh, nepřátele a technologie, které budou sloužit k boji s mimozemšťany a k obraně Země. Hráči rozhodnou o osudu lidské rasy prostřednictvím zkoumání mimozemských technologií, budování a řízení plně akceschopné základny, plánování bojových misí a ovládání pohybu vojáků v bitvě. Poznejte nový svět, poznejte XCOM!!

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY