Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Assassins Creed 3 Season PASS DLC  1 – 5

Assassins Creed 3 Season PASS DLC 1 – 5

Kód: 17651
Cena: 649 Kč
Nákupem získáte 25 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: České titulky

POPIS

Severní Amerika, 18. století. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty. Krveprolití je nevyhnutelné. Z žhavého popela své vypálené vesnice povstane nový asasín. V žilách mu koluje mohavská a britská krev a jeho boj za svobodu a spravedlnost bude ukován v plamenech revoluce.

První DLC balíček s podtitulem Ukrytá tajemství do hry přidává 3 dodatečné mise (Ztracené mayské ruiny, Duch války a Potopené tajemství), jejichž splnění vám odemkne další zbraň do hry. Dále tento DLC balíček přináší dva vzhledy pro hru jednoho hráče (Kapitán Aquily a Koloniální asasín) a dvě postavy do hry pro více hráčů (Červenokabátnice a Ostrostřelec). Pokud tedy některý z těchto odemykatelných obsahů ještě nevlastníte, je první DLC balíček pro vás tou správnou volbou k doplnění kompletního odemykatelného obsahu.

Druhý DLC balíček s podtitulem Bitvou zocelený balíček do hry přidává tři nové hratelné postavy (Guvernér, Horal a Kojot) a tři nové mapy do hry pro více hráčů (Charlestown, pevnost St. Mathieu a Saint Pierre).

Hanba je první epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona - rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se do této reality probouzí jako Ratonhnhaké:ton - jenž se nikdy nepřipojil k řádu asasínů - a je přivítán svou matkou Kaniehtí:io. Zároveň souhlasí s tím, že se vydá na misi, jejímž cílem je Washingtonovo sesazení. Získejte zbrusu nové dovednosti, abyste mohli tuto novou hrozbu odrazit a obnovit svobodu. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozpoutejte novou revoluci!

Zrada je druhou epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona - rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se probouzí s tím, že se nikdy nestal asasínem, a pouští se do nové mise v boji za svobodu. Cestujte v této nové epizodě do Bostonu, abyste ve válce proti králi našli pochybného, ale důvěrně známého spojence - prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozdmýchejte novou revoluci!

Vykoupení je třetí epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona - rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Ve třetí a poslední epizodě s názvem Vykoupení se Ratonhnhaké:tonova pouť dočká rozuzlení. Když dorazí do New Yorku, využije všechny své dovednosti spojené s jeho domorodým původem k tomu, aby pronikl do pevnosti monarchy a ukončil tak tyranii krále Washingtona. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala a rozdmýchejte novou revoluci.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY