Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2017

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   141 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

Far Cry 4 - Kyrat Edition

Far Cry 4 - Kyrat Edition

Cena: 2 199 Kč
Nákupem získáte 87 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: 3D - Akční hra
Lokalizace: České titulky

POPIS

Objednejte si hru včas a získejte zdarma stylovou propisku ala náboj s logem hry a dárkovou krabičkou. Více o dárku zde.

Objednejte včas a získejte ke hře bonusové DLC - Krvavý rubín. Obsahuje bonsuovou zbraň pistole 1911 a misi. Ajay se dozvídá, že Pagan Min objevil v místním dole vzácný drahokam, Krvavý rubín. Vzhledem k jeho nesmírné hodnotě ho rebelové nechtějí Minovi přenechat a raději by ho získali pro sebe. Ajay se vydává na misi s cílem rubín získat, ozbrojí se a vyráží do dolu.

Far Cry 4 - Kyrat Edition je extrémně limitovaná edice. Obsahuje navíc: figurku hlavního padoucha Pagan Mina o velikosti 20 cm, cestovní deník, herní mapu, propagandistický plakát, DLC balíček Hurkovo vykoupení s novýma misema a exkluzivní zbraní. To vše ve stylové sběratelské krabičce. Celé balení zde.

Far Cry 4 nás zavede do Kyratu, nezkrotném regionu, jež představuje jiný svět, svět plný možností, intrik a zlata, hodně zlata, má to však jeden háček, nic totiž není zadarmo a to kór, když zde vládne samozvaný král. Připravte se na spoustu dopravních prostředků, od motocyklů až po slony, připravte se na divokou zvěř, zbraně, hromadu zbraní a akci, která má za úkol překonat Far Cry 3.

Minimální konfigurace

 PODOBNÉ HRY

Podobné hry nenalezeny.


TOP HRY


© 2007 - 2017 (X)zone.cz