Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Fallout 3: Broken Steel (PC) DIGITAL

Fallout 3: Broken Steel (PC) DIGITAL

Kód: 251475
Cena: 99 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Pokračujte ve hře Fallout 3 a bojujte proti zbytkům Enklávy kolem Liberty Prime. Broken Steel posouvá maximální úroveň vaší postavy ze 20 na 30 a dovoluje vám tak získat další zážitky, perky a achievementy.Možná jste Enklávě zasadili tvrdou ránu v Project Purity, ale jejich jednotky jsou pořád tam venku a pořád představují smrtelné nebezpečí pro lidi a bezpečnost Velké pustiny. V Broken Steel budete pokračovat s vaší postavou z Fallout 3 po událostech z Project Purity a budete spolupracovat s Bratrstvem Oceli, abyste zlikvidovali Enklávu jednou pro vždy. Cestujte do nových lokací jako Olney Powerworks, používejte nové zničující zbraně jako Tesla Cannon a bojujte s novými mocnými příšerami jako Super Mutant Overlord.Hlavní vlastnosti:Probojujte se až na 30 úroveň postavy a po cestě odemykejte nové perky a achievementy!
Rozšiřte si hlavní příběhovou linku, což vám dovolí pokračovat ve hře s vaší postavou a zjistic, co se ve Velké pustině dělo dál.
Získejte vysoce účinné technologie Enklávy jako třeba nový zničující plamenomet Heavy Incinerator.
Na úrovních vyšších než 20 se objeví noví, silnější nepřátelé jako třeba Super Mutant Overlord.
Vaše rozhodnutí nevratně ovlivní osudy obyvatel Pustiny.Fallout® 3© 2008 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. Bethesda Softworks, Bethesda Game Studios, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami a obchodními známkami ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Fallout, Prepare for the Future a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami a obchodními známkami Bethesda Softworks LLC v USA a/nebo jiných zemích.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY