Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Rogue Warrior (PC DIGITAL)

Rogue Warrior (PC DIGITAL)

Kód: 251495
Cena: 69 Kč
Nákupem získáte 2 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Rogue Warrior je FPS představující výbušnou osobnost Richarda Demo Dick Marcinka v akční singleplayerové kampani a intenzivních multiplayerových bitvách.Jako Richard Demo Dick Marcinko se musíte vydat za železnou oponu a přerušit podezřelý severokorejský program vývoje balistických raket. Brzy na své misi však odhalíte konspiraci, která může obrátit vývoj Studené války ve prospěch komunistů. Jakmile se dostane do srdce Sovětského svazu, musíte vzít průběh mise do vlastních rukou a zničit technologii, která může změnit rovnováhu geopolitických sil.
Hrajte za skutečnou legendu: Hrajte za Richarda "Demo Dick" Marcinka, skutečného amerického drsňáka. Jeho drzé, surové a občas i kruté chování mu vysloužilo v historických knihách jak slávu, tak nenávist. Nyní se ujmete jeho výbušné osobnosti, vrhnete se do tajných operací a půjdete proti pravidlům konvenčního bojiště, abyste udělali, co je potřeba.
Brutální zabití: Udělejte, co je potřeba ke zlikvidování nepřítele, díky více než 25 unikátním brutálním způsobům zabití. Žádný trik není dost špinavý, když potřebujete zachovat moment překvapení, kdykoliv je to možné - najděte a zabijte nepřítele dřív, než najde on vás.
Cíle příležitosti: Buďte nástrojem destrukce při vytváření taktických výhod likvidací každého cíle, který by mohl napomoct nepřátelům.
Multiplayer: Postavte se tváří v tvář proti ostatním hráčům online a vyzkoušejte brutální zabití na vašich přátelích.
Cenami ověnčený talent: Dicka Marcinka ve hře dabuje Mickey Rourke, držitel Zlatého glóbu a nominace na Oskara.Rogue WarriorTM ©2009 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. Distribuováno pod licencí od Richard Marcinko Inc. Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Rogue Warrior je registrovanou obchodní známkou nebo obchodní známkou společnosti Richard Marcinko Inc. Vyrobeno ve spolupráci s Rebellion. Rebellion a logo Rebellion jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami, všechna práva vyhrazena. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY