Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Total War: Shogun 2 Collection (PC) DIGITAL

Total War: Shogun 2 Collection (PC) DIGITAL

Kód: 251641
Cena: 1 199 Kč
Nákupem získáte 47 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Total War: Shogun 2 Collection obsahuje následující položky:Total War: SHOGUN 2
Total War: SHOGUN 2 - The Ikko Ikki Clan Pack
Total War: SHOGUN 2 - Sengoku Jidai Unit Pack
Total War: SHOGUN 2 - Rise of the Samurai Campaign
Total War: SHOGUN 2 - The Hattori Clan Pack
Total War: SHOGUN 2 - Dragon War Battle Pack
Total War: SHOGUN 2 - Saints and Heroes Unit Pack
Total War: SHOGUN 2 - Otomo Clan Pack DLC


OVLÁDNĚTE UMĚNÍ VÁLKY!Japonsko bylo ve svém nejtemnějším období rozděleno válkou. Legendární vojevůdci usilují o nadvládu a konspirace a válečné konflikty vysilují říši. Jen jeden dokáže přemoct ostatní a získat srdce národa jako nový Shogun... Ostatní zemřou jeho mečem.Zhostěte se role jednoho Daymio, vůdce klanu, a využijte vojenské střety, ekonomiku a diplomacii k dosažení hlavního cíle: spojení Japonska pod vedením jednoho vůdce, a staňte se tak novým Shogunem - neotřesitelným vládcem jednotného národa.Hlavní vlastnosti:Total War: SHOGUN 2 přináší vylepšené plně 3D bitvy na souši i na moři a také taktickou mapu kampaně, kterou mnozí považují za srdce a duši série Total War. Zbrusu novým systémem umělé inteligence, inspirované posvátným textem, který ovlivnil japonské války - tisíciletí starým čínským "Uměním války", zpracovává studio Creative Assembly ve hře Total War: SHOGUN 2 moudrost Mistra Sun-c. Analýza tohoto starověkého textu umožnila tvůrcům z Creative Assembly vytvořit hru jednoduchou na pochopení a přitom hluboce strategickou.
PODMAŇTE SI japonské ostrovy v 16. století. Veďte rozsáhlé armády samurajů a flotily obrovských válečných lodí do dechberoucích bitev v reálném čase.
BUDUJTE svou říši na půvabné tahové mapě kampaně. Vládněte ekonomickou, politickou a vojenskou silou, abyste nahromadili bohatství, armády a vliv.
PLÁNUJTE INTRIKY podle "Umění války" od Mistra Sun-c. Používejte taktiku palby a obléhání, špióny a atentátníky a přizpůsobte se tak neustále se měnícím podmínkám na bojišti i napříč vaším královstvím.
BOJUJTE ONLINE a zahrajte si hlavní kampaň v režimu pro dva hráče. Poté se zapojte do epických online bitev až s 8 hráči a veďte svou online armádu ke slávě ve speciálních kampaních.


Nově v Total War: SHOGUN 2Nové RPG dovednosti a zkušenosti pro vaše generály a agenty.
Nové víceúrovňové obléhání - přelézání zdí je pouze začátek!
Nové jednotky hrdinů inspirují vaše muže a prosekávají se skrz nepřátele.
Nová otočná 3D mapa kampaně.
© SEGA. The Creative Assembly, Total War, Total War: SHOGUN a logo Total War jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami trademarks The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY