Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Wolfenstein: The New Order (PC) DIGITAL

Wolfenstein: The New Order (PC) DIGITAL

Kód: 252036
Cena: 539 Kč
Nákupem získáte 21 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: 3D - Akční hra
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Wolfenstein: The New Order oživuje sérii, která stála u zrodu stříleček z vlastního pohledu. V Machine Games, studiu sdružujícím skupinu zkušených vývojářů známých především svojí prací na příběhových hrách, vytvořili nový Wolfenstein tak, aby nabízel propracovaný herní příběh společně s akcí, dobrodružstvím i souboji z vlastního pohledu.Wolfenstein, intenzivní, filmový a provozovaný na idTech 5 enginu od id Software provede hráče celou Evropou, aby zničil nacistickou válečnou mašinerii. S pomocí malé skupinky odbojářů infiltrujte zařízení s tou nejvyšší ostrahou, bojujte s nacistickými high-tech legiemi a ovládejte superzbraně, které dobyly nejen Zemi.Hlavní vlastnosti:Akce a dobrodružství: Dechberoucí mise ve Wolfensteinovi obsahují útok na pobřežní pevnost na baltickém pořeží, podmořský průzkum, ovládání nacistických válečných strojů a spoustu dalšího - to vše vytváří osvěžující akčně dobrodružný zážitek.
Příběh a postavy: Vysokooktanová akce a vzrušující dobrodružství se prolíná s napínavým, extrémně pohlcujícím příběhem se zapamatovatelnými charaktery.
Historie a prostředí: Objevte neznámý svět, zasazený do 60. let, ovládaný známým nepřítelem - tím, který změnil a obrátil historii, jakou známe my.
Výzbroj a souboje: Vnikněte do tajných výzkumných zařízení a vysoce chráněných skladů zbraní, abyste si vylepšili vaše nástroje destrukce. Zažijte intenzivní souboje z vlastního pohledu proti přerostlým nacistickým robotům, super vojákům a elitním komandům.© 2014 ZeniMax Media Inc. Vyrobeno ve spolupráci s MachineGames. MachineGames, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Wolfenstein, stylizovaný symbol W a přidružená loga jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami id Software LLC v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.Wolfenstein®: The New Order™ obsahuje smyšlený příběh zasazený do alternativního světa 60. let 20. století. Jména, postavy, organizace, místa a události jsou smyšlená nebo využitá ve fiktivních souvislostech. Příběh nebo obsah této hry nemá v úmyslu a neměl by být vykládaný jako omluva, oslava nebo podpa víry, ideologií, událostí, akcí, osob nebo chování nacistického režimu nebo zlehčování jejich válečných zločinů, genocity nebo jiných zločinů proti lidskosti.

Minimální konfigurace

 
TOP HRY