Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Zaklínač 3: Divoký hon (PC DIGITAL)

Zaklínač 3: Divoký hon (PC DIGITAL)

Kód: 252191
Cena: 207 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: GOG.com

Diskuzní forum ke hře (28)

Recenze hráčů (1)**********100%

 


POPIS

Verze pro GOG.EXKLUZIVNÍ BONUSY:The Witcher: House of Glass v digitální podobě zdarma


Komiks je vytvořen Paulem Tobinem, kreslíři Joem Queriem a Davem Johnsonem, který se postaral o obal. Komiks The Witcher: House of Glass dále rozšiřuje univerzum známé z oceňovaných her a knih, a nabízí přesvědčivé dobrodružný příběh plný záhad a hrůzy.Soundtrack rozšířený o čtyři exkluzivní skaldby


Užijte si dalších 11 minut hudby složené Marcinem Przybyłowiczem a polskou folk-metalovou kapelou Percival (pojmenované po jedné z postav z knih o Zaklínači) a ponořte se do uhrančivého světa hry Zaklínač 3: Divoký hon.Papírové skládačky Zaklínač od Togui


Šestice PDF s vystřihovánkami Geralta z Rivie, Triss Ranuncul, Yennefer z Vengerberg, Ciri - Lvíče z Cintry, Eredina z Divokého honu a Duch lesa Leshena. Vyzdobte si poličku! Stačí lepidlo, nůžky a trocha zručnosti.Vysoce kvalitní artbook s více než 200 stránkami originálních kreseb


Digitální artbook je ultimátní průvodce světem Zaklínače. Je plný kreseb a koncept-artů s komentářem jejich autorů. Toto krásné album vás provede Geraltovým světem překvapující krásy a neuvěřitelných detailů.Kromě bonusů, které získáte OKAMŽITĚ po objednání hry, je tu také program bezplatných DLC, který vás bude zásobovat novým herním obsahem pro vydání hry.Program BEZPLATNÝCH DLC pro hru Zaklínač 3: Divoký hon se skládá ze 16 zcela bezplatných DLC, která budou k dispozici všem majitelům hry Divoký hon bez ohledu na platformu (tj. Xbox One, PC a PlayStation®4) a verzi (digitální či fyzická, standardní či sběratelská). Po premiéře hry společnost CD PROJEKT RED první várku DLC – Sadu temerské zbroje (včetně koňské zbroje) a Sadu vousů a účesů pro Geralta, hlavního protagonistu hry. Poté bude vždy každý týden vydáván další balík DLC s dvojicí dalších bonusů, opět zcela zdarma. Hráči budou mít DLC k dispozici bez ohledu na to, zda si hru předobjednali, nebo si ji koupili až po premiéře.


Sada temerské zbroje – Tato sada temerské zbroje, kterou mohou nosit pouze ti nejlepší bojovníci ve službách Temerie, obsahuje kazajku, rukavice, kalhoty, boty, koňskou zbroj, sedlo a brašny.


Sada vousů a účesů – Upravte si Geralta z Rivie dle vlastních představ pomocí této úžasné sady vousů a účesů.


Kontrakt: Pohřešovaní horníci – V malé vísce na Skellige se ztrácejí horníci. Prozkoumejte to a zjistěte, co se děje!


Alternativní vzhled pro Yennefer – Vyzkoušejte si tento zbrusu nový vzhled mocné čarodějky Yennefer z Vengerbergu!

 O HŘE:Zaklínač: Divoký hon je příběhové RPG příští generace v otevřeném světě, zasazené v graficky úchvatném fantasy prostředí plném významných rozhodnutí s velkými následky. Ve hře Zaklínač hrajete za profesionálního lovce příšer Geralta z Rivie, který má za úkol najít dítě z proroctví ve velkém otevřeném světě plném obchodních měst, ostrovů vikinských pirátů, nebezpečných horských průsmyků a zapomenutých jeskyní, které čekají na to, až je prozkoumáte.
Zahrajte si za dobře vycvičeného nájemného zabijáka příšer
Zaklínači, kteří od raného dětství procházejí tvrdým výcvikem a mutacemi, aby získali nadlidské schopnosti, sílu a reflexy, představují nepříliš oblíbenou rovnováhu příšerami zamořenému světu, ve kterém žijí.Brutálně likvidujte své protivníky jako profesionální lovec příšer vyzbrojený řadou vylepšitelných zbraní pro boj zblízka i na dálku, elixíry s mutačními účinky a bojovou magií.
Lovte rozmanité druhy exotických příšer od divoké zvěře číhající v horských průsmycích až po vychytralé nadpřirozené dravce plížící se ve stínech hustě obydlených měst.
Investujte svou odměnu do vylepšování zbraní, kupujte si vlastní zbroje nebo ji vsaďte sami na sebe v koňských dostizích, karetních hrách, pěstních soubojích, případně si kupte další rozkoše, které nabízí noc.


Prozkoumejte morálně lhostejný otevřený fantasy svět
Obrovský otevřený svět hry Zaklínač byl stvořen pro nekonečné dobrodružství a představuje nový standard co do rozměrů, hloubky a komplexnosti.Objevujte fantastický otevřený svět, prozkoumejte zapomenuté rozvaliny, jeskyně a vraky lodí, obchodujte s kupci a trpasličími kováři ve městech a lovte příšery na rozsáhlých pláních, v horách i na moři.
Jednejte se zrádnými vojevůdci, záludnými čarodějnicemi a zkorumpovanými panovníky a vykonávejte za ně temné a nebezpečné služby.
Učiňte rozhodnutí, která přesahují rámec dobra a zla, a čelte jejich dalekosáhlým následkům.Najděte dítě z proroctví
Přijměte tu nejdůležitější zakázku a najděte dítě z proroctví, klíč k záchraně, či zkáze světa.Najděte v čase války dítě z proroctví, mocnou živou zbraň, kterou předpověděly dávné elfské legendy.
Utkejte se se zběsilými vládci, duchy z divočiny a dokonce i s hrozbou zpoza závoje, která je odhodlaná ovládnout tento svět.
Utvořte svůj vlastní osud ve světě, který možná za záchranu ani nestojí.Kompletní realizace příští generace
REDengine 3, vytvořený exkluzivně pro hardware příští generace, vykresluje svět hry Zaklínač organicky a s důrazem na detail, aby byl věrným vyobrazením živoucí fantasy.Dynamický systém počasí a střídání dne a noci ovlivňuje, jak se chovají obyvatelé měst a příšery v divočině.
Tento velkolepý otevřený svět bohatý na příběhová rozhodnutí v hlavním ději i vedlejší zápletce může hráč ovlivňovat jako nikdy dřív.The Witcher® je ochranná známka CD Projekt S. A. Hra The Witcher © CD Projekt S. A. Všechna práva vyhrazena. Hra Zaklínač je založená na novele Andrzej Sapkowski. Všechna ostatní autorská práva a ochranné známky náležejí jejich výhradním vlastníkům.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY