Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Warlock: Master of the Arcane - Complete Edition (PC DIGITAL)

Warlock: Master of the Arcane - Complete Edition (PC DIGITAL)

Kód: 252207
Cena: 132 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Warlock: Master of the Arcane Complete Collection spojuje všechny zkoušky a strasti mágů a magie, což znameá:Warlock: Master of the Arcane – Armageddon
Warlock: Master of the Arcane – Return of the Elves
Warlock: Master of the Arcane – Master of Artifacts
Warlock: Master of the Arcane – Power of the Serpent
Warlock: Master of the Arcane – Powerful Lords


V časech vlády chaosu se hráč ujímá role uznáváného mága, válečníka bojujícího o absolutní moc. Vaším úkolem bude budovat říši, rozšiřovat hranice, zkoumat nová kouzla a porazit nepřátele. Staňte se nejmocnějším čarodějem a vládněte celé Ardanii!Hlavní vlastnosti:Ovládněte maigii: Vyzkoumejte a ovládněte tucty kouzel, vyvolávejte mocná očarování a objevujte úžasné kombinace kouzel.
Vybudujte armádu: Velte široké škále jednotek s unikátními schopnostmi. Mobilizujte síly tří ras společně se speciálními vyvolanými jednotkami a divokými stvořeními.
Zvolte strategii: Máte různé možnosti jak dosáhnout vítězství - vojensky, diplomaticky nebo magií.
Bojujte s nepřáteli: Zapojte se do epických bitev obrovských armád pochodujících krajinou. Hráči si musí vytvořit vlastní taktiky a naučit se používat velké množství speciálních schopností jednotek. Přidejte k tomu všemu ještě trochu magie a zažijete tu pravou válečnou symfonii.
Vládněte hře: Užijte si inovativní systém správy města, kde nejsou potřeba žádné rutinní činnosti a každé rozhodnutí se počítá!
Mějte víru: Bojujte na straně jednoho z osmi bohů. Plňte jejich úkoly a rozšiřujte po svém území jejich chrámy. Nebo nechte bohy stranou a buďte sami sebou!
Následujte tradice: Hra Warlock: Master of the Arcane zdědila ty nejlepší součásti nejznámějších tahových strategií. Vypadá moderně, ale hluboko pod povrchem je to je to klasická hra, kde může hráč prostřednictvím magie a armády ovládat jeho vlastní království
© Copyright Paradox Interactive AB

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY