Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Europa Universalis IV: Art of War (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Europa Universalis IV: Art of War (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Kód: 252208
Cena: 429 Kč
Nákupem získáte 17 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Tahová - Strategie
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Art of WarOvládněte umění války!Paradox Development Studios zvedají sázky nejnovějším, třetím datadiskem pro Europa Universalis IV – The Art of War. Tento datadisk, točící se kolem Třicetileté války a vzdouvající se politické nestability mezi Církví a státem, přináší vylepšené herní mechaniky, které posouvají bojiště do popředí vašeho snažení o nadvládu a vítězství.Vylepšené námořní bitvy a plná kontrola nad armádami znamená, že cesta k vítězství leží čistě ve vašich rukách. Zvolíte si, že chcete zvítězit sami, nebo se spolehnete na sílu svých spojenců? Vaše rozhodnutí určí, jestli vaše říše obstojí ve zkoušce věků.Hlavní vlastnosti:Třicetiletá válka: Unikátní mechaniky a události náboženského konfliktu, který trápí Evropu.
Napoleonská éra: Bojujte za nebo proti revoluci a vytvořte si na mapě úplně nové vlastní klientské země z dobytých území.
Bojujte na zemi i na vodě: Nyní můžete provádět výpady z obležení, měnit okupované území na spojenecké a zadávat úkoly vašim poddaným a spojencům. Celé flotily teď můžete vylepšovat jedním kliknutím, můžete uskladnit flotily, abyste se vyhnuli placení údržby a můžete flotilu nastavit, aby automaticky přepravovala armády.
Tažení: Vaše vazaly můžete změnit na obranou linii proti nepřátelům, kdy od nich sice získáte méně na daních, ale posílí to jejicíh obranu.
Vylepšená diplomacie: Prodávejte nadbytečné lodě, bojujte o CB pdřízených zemí, vyhlašte válku s podporou rebelujících frakcí a nebo využijte nové mírové možnosti.
Herní vylepšení: Budujte celé armády na jedno kliknutí a opusťte přidružená území, která nechcete dále podporovat.
Novinky zdarma v přidruženém patchi: Úplně nové mechaniky rebelů, místní samostatnost na úrovni provincií, nový systém kardinálů pro Katolíky, nové mechaniky reformací a nová mapa náhledu.
© 2014 Paradox InteractiveTM.  Ochranné zámky náležejí jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY