Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Pillars of Eternity: Champion Edition (PC/MAC) DIGITAL

Pillars of Eternity: Champion Edition (PC/MAC) DIGITAL

Kód: 252235
Cena: 1 289 Kč
Nákupem získáte 51 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: RPG hra
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Pillars of Eternity Champion Edition obsahuje:Digitální Soundtrack: Soundtrack obsahuje herní hudbu nahranou živým orchestrem. Bude obsahovat alespoň 17 skladeb v MP3 a FLAC.
Digitální Almanach kampaně:  Campaign Almanac obsahuje všechno spojené s reáliemi, historií a světem Eora tak, jak to původně vyprávěl Hylsman Horag, s revizí od Hand Occult. 35-stránkový almanach doplňují komentáře od různých autorů a jedná se o fascinující čtení pro každého, kdo se chce ponořit hlouběji do světa Pillars of Eternity.
Dokument o výrobě: A video documentary of the entire Pillars of Eternity development process - from beginning to end. Includes commentary from the developers and behind the scenes footage of game shows and events.
Digitální mapa světa ve vysokém rozlišení: Mapa Eastern Reach ve vysokém rozlišení. Detaily zobrazují lokace, kam se hráč podívá a i místa, kam se dostane v případných dalších produktech ze série Pillars of Eternity.
Tapety na plochu: Tapety ve vysokém rozlišení a pro více monitorů s úžasnými koncepty a herními ilustracemi.
Vyzvánění: Krátké zvukové a hudební klipy z Pillars of Eternity. Skvěle použitelné jako vyzvánění pro mobil.


Champion EditionNechte si učarovat světem, kde volby, které učiníte, a cesty, po kterých se vydáte, určují váš osud. Obsidian Entertainment, autoři Fallout: New Vegas™ a South Park: The Stick of Truth™ společně s Paradox Interactive představují Pillars of Eternity.Znovu objevte váš hluboký smysl pro prozkoumávání, radost z napínavého dobrodružství a vzrušení z vedení vaší vlastní skupinky dobrodruhů po novém fantasy světě a do hlubin podzemí plných monster, kde budete hledat ztracené poklady a prastará tajemství.Tak tedy shromážděte vaši partu, vyrazte a zamilujte se do dobrodružství, až se zase ponoříte do světa divů, nostalgie a nadšení z klasických RPG v Pillars of Eternity od Obsidianu!Hlavní vlastnosti:Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike a Orlan.
Využijte pět základních schopností k překonání každé situace: Stealth, Athletics, Lore, Mechanics, Survival.
Detailní úpravy postavy: Vytvořte si postavu jako jednu z jedenácti tříd - Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue a Wizard.
Vytvořte si svůj příběh: Postavte se na stranu rozličných frakcí využitím systému reputace, kde každý váš čin nebo volba mají dalekosáhlé následky.
Prozkoumejte bohatý a rozmanitý svět: Nádherné předrenderované prostředí ožívající v chytlavém příběhu a s živoucími postavami.
© 2015 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
TOP HRY