Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Batman: Arkham Origins Season Pass (PC DIGITAL)

Batman: Arkham Origins Season Pass (PC DIGITAL)

Kód: 252379
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Rozšiřte si zážitek z Arkham Origins zakoupení season passu! Získejte přístup k novým mapám s výzvami, ke dvěma balíčkům skinů a nové epické příběhové kampani. K tomu všemu získáte ještě dva exkluzivní skiny pro Batmana: Gotham by Gaslight BatmanTM a Brightest Day BatmanTM.Všechny skiny můžete použít v příběhové kampani po dokončení hlavního příběhu, na mapách výzev a online. Všechen ostatní obsah Season Passu můžete použít jen v příběhové kampani. Všechen obsah ze Season Passu si budete moci zakoupit samostatně.Season Pass Skin Pack obsahuje:Gotham by Gaslight BatmanTM:


Vneste si do hry trochu atmosféry roku 1889. Oblékněte Batmana do obleku inspirovaného grafickou novelou GOTHAM BY GASLIGHT od Briana Augustyna a Mikea Mignoly.
Od kalhot z přírodních vláken až po kožený opasek s vrhacími noži, každý detail je přesně vymodelován podle komiksové předlohy.


Brightest Day BatmanTM:


Zahrajte si za Brightest Day BatmanTM, Batmana, který vstal z mrtvých díky Bílému světlu v sérii BRIGHTEST DAY od Geoffa Johnse a Petera Tomassiho.
Oblek Brightest Day BatmanTM je bílý, narozdíl od těch ostatních ve hře.
New Millennium Skins Pack obsahuje:Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na New Millennium Skins Pack díky Season Passu!
Nejlepší skiny: New Millennium Skin Pack obsahuje 5 nejžádanějších skinů: Red Son BatmanTM, Blackest Night BatmanTM, New 52 BatmanTM, BatmanTM: Noel,  1st Appearance BatmanTM a One Year Later Robin.


Infinite Earth Skins Pack obsahuje:Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na Infinite Earth Skins Pack díky Season Passu!
Skiny, na které jste čekali: Infinite Earth Skins Pack obsahuje 5 nejlepších skinů: Earth 2 Dark Knight, Long Halloween BatmanTM, BatmanTM: Dark Knight of the Round Table, Thrillkiller BatmanTM, Earth 2 BatmanTM, Classic Tim Drake Robin


Initiation DLC obsahuje:Podívejte se zpět v čase: Vypravte se do doby před tím, než Batman vůbec začal existovat a převezměte kontrolu nad Brucem Waynem, když dokončuje trénink v bojových uměních. Poznejte exotické oblasti včetně bambusového lesa a klášteru v horách.
Tam, kde Batman opravdu začal: Staňte se svědky zrození nejmocnějšího světového bojovníka se zločinem díky tomuto DLC, které obsahuje 2 skiny (Bruce Wayne a Vigilante Bruce Wayne), čtyři mapy výzev a kampaň výhev.


Narrative DLC obsahuje:Získejte za svoje peníze víc příběhu: Ušetřete na Narrative DLC zakoupením Season Passu.
Poznejte svět Arkhamu trochu víc: Narrative DLC vás vezme tam, kde začíná příběh ARKHAM ORIGINS gradovat a poskytne vám větší vhled do Batmanových raných let.
BATMAN: ARKHAM ORIGINS software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno ve WB Games Montréal a Splash Damage.


BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a související prvky jsou obchodními známkami DC Comics, © 2013. Všechna práva vyhrazena.
WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
(s13)

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY