Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Alien Breed: Impact (PC DIGITAL)

Alien Breed: Impact (PC DIGITAL)

Kód: 252430
Cena: 34 Kč
Nákupem získáte 1 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Alien Breed Impact je výbušná vědeckofantastická arkádová střílečka, která oživuje vysoce váženou herní licenci s epickým příběhem, roji vysoce inteligentních vetřelců, vysoce efektivními zbraněmi, vysoce detailním a bohatým prostředím; vše implementováno za pomoci mimořádné technologie do uměleckého herního zážitku. Jako dodatek k vzrušujícímu kampaňovému módu pro jednoho hráče hra taktéž nabízí neúprosný, akcí nabytí, online kooperativní battle mód pro dva hráče.


 Alien Breed je zpátky! – Akcí nabytý mix arkádové střílečky, survival hororu a taktických úprav zbraní a vlastních úprav.
Epický single-player příběhový mód - Kampaňový mód pro jednoho hráče, který sleduje příběh hry skrze pět obrovských a výzvu představujících prostředích.
Single-player free-play mód - Mód výzvy pro jednoho hráče – překonejte své nejlepší skóre v již dokončených kampaňových úrovních.
Kooperativní mód pro dva hráče – Spolupracujte na porážce hord vetřelců skrze tři speciálně upravené mapy.
Dodatečné Steam online prvky - Rychlá hra, vytvořená hra, seznamy přátel, hlasový chat, žebříčky a kooperativní achievementy.
VYZKOUŠEJTE ZDARMA – “Prologue” jako vzorek – speciálně navržené představení hry; hrajte sami nebo ve dvou v online kooperativním módu.
NOVINKA – Obchod s úpravami – Prohledávejte padlé spolubojovníky a zamčené skříňky pro hotovost, kterou následně takticky utraťte za zbraně/balíčky úprav v obchodě.
NOVINKA - Nepřátele – Předělaní a upravení vetřelci roje.

 


 


 


Vyrobeno a publikováno Team17 Software © 2010 Team17 Software a Alien Breed: Impact jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními znakčami Team17 Software limited. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky, autorská práva, loga jsou majetkem jejich jednotlivých vlastníků.


Unreal® Engine, autorské právo 1998 - 2010, Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® je registrovanou obchodní značkou Epic Games, Inc. Všechny ostatní obchodní značky jsou majetkem jejich jednotlivých vlastníků.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY