Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Flockers (PC DIGITAL)

Flockers (PC DIGITAL)

Kód: 252431
Cena: 92 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Po devatenáct let byly ovce nedílnou součástí děsivého arsenálu Worms. Po letech zadržování v otroctví jejich ďábelských pánů teď ale ovce konečně vyrazily za svobodou! Na útěku před tiranskými červy se však stádo musí vyhýbat všem možným druhům smrtících strojů a pastí. Ovce tak budou muset postupně překonat cestu skrze uličky smrti Worms’ továrny na zbraně ven na testovací střelnice směřující stále kupředu dále vstříc vysněným zeleným pastvinám.


 


Flockers je moderní verze klasické z bodu A do bodu B puzzle žánru s velkorysou porcí zlověstných předtuch a černého humoru v té správné míře. Úrovně jsou navrženy tak, aby otestovali dovednosti a strategické plánování hráčů, jak se budou snažit řídit své stádo skrze ohavné pasti, sadistická zařízení a ďábelské hádanky; odměňující ty, kteří dokáží zachránít nejvíc ovcí zatímco stále umožňuje postup každému, kdo si nedokáže poradit se smrtícími nástrahami továrny.


 


Klíčové vlastnosti:


 60 vyčerpávajících a záhadných úrovní k překonání.
6 bonusových úrovní - Psst... Napříč úrovněmi kampaně jsou skryté portály na zelenější a mnohem klidnější místo. Objevte je a odemkněte si tak nové herní módy, ve kterých se probouzení liných ovcí stane vaší prioritou...
Odměny - Chcete zombie ovce? Máte je mít! Zelenou krev? Ano pane.. Jsou zde hromady odměň přizpůsobujících vzhled k odemčení plněním širokého rozsahu úkolů. Vyberte si ze 17 šílených skinů a šesti tipů krve.
Vytvořte své vlastní úrovně - Přidali jsme výkonný nástroj tvorby úrovní, takzvaný "Meat Maker", který vám dá prostředky vytvořit si své vlastní smrtící hádanky. (V součastnosti dostupné pouze na PC)
Integrace Steam Workshop - Sdílejte své vlastní výtvory s komunitou a hrajte náročné úrovně vytvořené ostatními hráči Flockers.
Steam žebříčky - Hráči mohou soutěžit proti svým kamarádům a dalším při pokusech dosáhnout nejrychlejšího času v úrovních a příběhovém módu.
Star systém - Hřáčův výkon je oceněn skrze hvězdičkové hodnocení povzbuzující hráče k perfektnímu průchodu každé úrovně.
Podpora Twitch - Předveďte svůj talent v pasení ovcí širšímu publiku s integrovanou podporou služby Twitch.
Steam achievementy - Demonstrujte vaše herní dovednosti a předveďte je svým kamarádům získáním Flockers achievementů.

 


 


Flockers™ vyvynuto Team17 Digital Ltd. © 2014. Team17 Digital Ltd & Flockers™ jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami Team17 Digital Limited. Všechny ostatní obchodní značky, autorská práva a loga jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Vyvinuto a vydáno Team17 Digital Limited.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY