Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Grow Home (PC) DIGITAL

Grow Home (PC) DIGITAL

Kód: 252414
Cena: 219 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

V Grow Home hrajete za B.U.Da (Botanického Užitkového Droida), robota snažícího se najít Hvězdnou květinu a zachránit planetu.Objevte tajemný otevřený svět: planetu vznášejících se ostrovů s nečekanými srázy, jeskyněmi a vodopády, kudy musíte projít, a to vše renderované v minimalistickém, ale krásném uměleckém stylu.Vypěstujte si obří Hvězdnou květinu a využijte vaše unikátní lezecké schopnosti  k dosažení ještě vyšších úrovní. Ale dávejte si na výstupu pozor, protože jeden chybný krok znamená velmi dlouhou cestu dolů!Hlavní vlastnosti:Lezení:Svět Grow Home je jako stvořený pro horolezectví. Máte ale to, co je potřeba, abyste se dostali až na vrchol?
Ovládejte každou B.U.Dovu ruku zvlášť, abyste se zachytili na jakémkoliv povrchu a směrovali růst Hvězdné květiny do jakéhokoliv směru. Jakmile se dostanete výš, okamžitě vás pohltí nádhera uklidňujících výhledů.
Vaše putování bude tvarovat Hvězdnou květinu do ohromné organické sochy a přetvářet tak planetu, kterou prozkoumáváte.Prozkoumávání:Svět je vaše hřiště.
V Grow Home nejsou žádné přednastavené cesty: v prozkoumávání různých biomů, skrytých jeskyní a spousty mikroostrovů tohoto otevřeného světa máte naprosto volnou ruku. Každý ostrov, na nějž narazíte, je poset skrytými drahokamy, které vám pomůžou ve vašem putování a vylepší vaše schopnosti.
Využijte Hvězdnou květinu a vaše šplhací dovednosti, abyste prozkoumali svět skrz na skrz, poznávejte místních rostlinky a lesní zvěř, nebo si dejte na čas a užijte si majestátní krajiny, které jste vytvořili při své cestě na vrchol, a nebo mnohem dál...Nezaměnitelný styl:Grow Home spojuje zvláštní vizuální provedení a humorný nádech do originálního zážitku.
Ať už je to B.U.Dovo charisma, procedurálně generované animace, poetický styl krajiny nebo roztomilost zvířátek, v každé části Grow Home se skrývá trochu klidné naivní energie, která z něj dělá něco naprosto unikátního.

2014 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Trials Fusion, Ubisoft a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY