Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Quantum Conundrum (PC) DIGITAL

Quantum Conundrum (PC) DIGITAL

Kód: 251577
Cena: 259 Kč
Nákupem získáte 10 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Když jako mladý chlapec navštívíte svého strýce, zjistíte, že je něco špatně. Za prvé vás nepřijde pozdravit. Za druhé uslyšíte výbuch přesně v momentě, kdy přijdete. A za třetí, dům se zdá být ještě podivnější, než jste si pamatovali. Vaším úkolem je tedy najít a nakonec i zachránit vašeho strýčka s pomocí jeho nejnovějšího vynálezu, zařízení jménem Interdimenzionální přepínač pro přepínání mezi dimenzemi.


 


A právě s ním budete řešit hádanky! Je ta pohovka příliš těžká k přestěhování? Nevadí! Přepněte do Fluffy dimenze a sedačka je lehká jako pírko. Potřebujete se dostat na vysokou římsu? Přepněte se do Anti-Gravity dimenze a věci se začnou vznášet vzhůru. Potřebujete, aby byly věci těžší? Přepněte do - no asi už tušíte. Jednotlivé dimenze přepínejte v reálném čase a díky nim projděte šíleným domem a zachraňte svého strýce!


 


 


Copyright © 2011 Square EnixInc. Všechna práva vyhrazena. QUANTUM CONUNDRUM je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Square Enix, Inc Square Enix a Square Enix logo jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Square Enix Holdings Co, Ltd.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY