Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths (PC DIGITAL)

The Mysterious Cities of Gold: Secret Paths (PC DIGITAL)

Kód: 251964
Cena: 249 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Mysterious Cities


 


Hrajte za Estebana, Ziu a Tao ve spoustě záludných úrovní plných hádanek, pastí a plížení v dlouhé řadě rozličných prostředí. Prozkoumejte každý kout Číny a unikněte Zareésovi, zlému muži, který hledá místní Zlaté město.


 


Secret Paths, věrné příběhu a uměleckému stylu proslulého anime Mysterious Cities of Gold, vám umožní ještě hlouběji se ponořit do tohoto pozoruhodného světa. Budete si moct zahrát za všechny hlavní postavy, přičemž každý z hrdinů má svoji sadu vlastností, kterou budete muset chytře využít v různých výzvách. Vybírejte moudře - záleží i na jejich osobnosti!


 


Hlavní vlastnosti:Úžasná grafika: Umělecký styl zcela věrný a loajální stylu Mysterious Cities of Gold, který máme všichni rádi.
Množství záludných úrovní: Rozšiřte si povědomí o světě animovaného seriálu Mysterious Cities of Gold hraním úrovní, které se zdarma odemykají na základě odvysílaných episod.
Krásné prostředí: Prozkoumejte rozličná prostředí od hlubokých asijských lesů, přes srdce Zakázaného města, až po čínské Zlaté město.
Sbírání: Odemkněte si filmečky ve vysoké kvalitě převzaté přímo ze seriálu Mysterious Cities of Gold a spoustu exkluzivních artworků a virtuálních předmětů.
Myslete, než něco uděláte: Využijte ke svému prospěchu specivické schopnosti a vlastnosti vašich tří přátel, až budete na vaší cestě čelit pastem, hádankám a jiným překážkám.
Infiltrace: Unikněte svému největšímu nepřiteli Zar?sovi a jeho mužům rozkoumáním spletitých cest k tajemstvím Mysterious Cities of Gold. 
Od fanoušků pro fanoušky: Vývojáři stojící za Mysterious Cities of Gold jsou skuteční fanoušci anime, kteří před více než 30 lety vyrostli na první sérii tohoto animáku!

 


©Ynnis Interactive / Blue Spirit Productions / RTBF / Be-Films / Sinematik

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY