Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Platypus Mega Pack (PC DIGITAL)

Platypus Mega Pack (PC DIGITAL)

Kód: 252038
Cena: 419 Kč
Nákupem získáte 16 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Platypus Mega Pack
Obsahuje následující položky:Platypus
Platypus II
Nux


Platypus


Rozsáhlé město Collosatropolis zabírající celý kontinent dosáhlo hranice své expanze. Vysoké budovy zabírají každé volné místo. Vzduch je prosycen kouřem a jedovatými chemikáliemi. Parkování je peklo.Vůdci Collosotropolanu se rozhodli, že nejjednodušším řešením bude obsadit sousední zemi Mungola. Neočekávají příliš velký odpor - Mungolané jsou jednodušší, přírodní typy, které nemají průmysl příliš v lásce. Ve skutečnosti se veškerá obranná síla Mugoly skládá z jediné letky starobylých F-27 "Platypus". Jaké nebezpečí může představovat pár prastarých letadel pro Válečnou flotilu Collosotropolanu?Ale pro Mungolany jsou starobylé F-27 "Platypus" jejich jedinou nadějí na svobodu!Hlavní vlastnosti:Zpracováno v Claymation grafice (jako z plastelíny)!
Rychlá sejmi-je-všechny akce.
Kooperace pro dva hráče.


Platypus 2

Platypus 2 je zábavná a návyková střílečka. Mírumilovní lidé Mungoly musí znovu čelit temnému stínu Collosatropolianů! Létejte s jedním ze čtyř modelů proslulé stíhačky Platypus po fantastických prostředích pečlivě vymodelovaných z plastelíny.Sbírejte power-upy a bonusové hvězdičky, abyste mohli v případě potřeby posílit vaši stíhačku Platypus 2. Dokonce se můžete spojit s kamarády nebo rodinnými příslušníky v kooperativním tažení proti odolnému nepříteli!Hlavní vlastnosti:Nový režim kooperace pro 3 hráče - spojte se se svými přáteli a odražte nepřátelské síly.
Vyberte si ze 4 stíhaček s odlišnými zbraněmi a satelitními systémy.
5 úrovní dechberoucí grafiky animované z plastelíny.
Bojujte proti spoustě nových nepřátelských letounů.
Užijte si poslech zbrusu nového soundtracku.


Nux

Zlý Silthax zaútočil na váš domovský svět Nexolus, zničil vaše kamarády Nexony a ukradl z vaší vesnice posvátný krystal moci. Podle legendy obsahuje tento krystal sílu samotného života. Dokonce by měl být schopný zvrátit zkázu, kterou Silthax způsobil. S vaším blasterem se vydejte zlikvidovat tuhle zlou příšeru a získat zpět krystal!Hlavní vlastnosti:3 herní režimy - vertikální sejmi-je-všechny, přistání na měsíci a plošinovka!
Zpracováno v claymation grafice (jako z plastelíny)!
Probojujte se 5 světy!
Porazte obrovské bossy pomocí rozličných power-upů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY