Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (PC DIGITAL)

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (PC DIGITAL)

Kód: 252139
Cena: 279 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut je samostatné vydání oceňované kampaně  Dragonfall od Harebrained Schemes, které se poprvé představilo jako rozšíření Shadowrun Returns. Directors Cut přidává do původní hry spoustu nového obsahu a vylepšení: 5 úplně nových misí, alternativní konce, novou hudbu, přepracované rozhraní, možnost upravit si tým, upravený bojový systém a spoustu dalšího - stává se tak finální verzí tohoto jedinečného kyberpunkového RPG.Shadowrun Editor umožňuje každému vytvořit si a sdílet vlastní příběhy a kampaně pro Steam Workshop komunitu. Tato verze Shadowrun Editoru vkládá do vašich rukou všechny součásti Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut a také Shadowrun Returns. Abyste pomocí Shadowrun Editoru vytvořili nějaký obsah, nepotřebujete žádné pokročilé dovednosti programování nebo kreslení. Mějte prosím na paměti, že obsah Dragonfall Steam Workshop není kompatibilní s předchozím titulem - Shadowrun Returns.
Director’s Cut získají vlastníci rozšíření Dragonfall úplně zdarma. Bude přidán do vaší Knihovny na Steamu ve chvíli, kdy hra vyjde.V roce 2012 se do našeho světa vrátila magie a vzkřísila mocná stvoření z mýtů a legend. Nad všemi však vynikal mocný drak Feuerschwinge, který se bez varování objevil v horách v Německu, chrlil oheň a rozséval smrt a nepopsatelnou skázu po celé zemi. Němcům trvalo skoro 4 měsíce, než se jim jí podařilo sestřelit - ten okamžik je označován jako Dragonfall.O 42 let později - v roce 2054 - se svět změnil. Nekontrolovatelný technologický pokrok smazal hranici mezi člověkem a strojem. Elfové a trolové se procházejí mezi námi, bezcitné korporace ždímají svět a řádění Feuerschwinge je jen dávná vzpomínka. Německo je roztříštěné - stabilní anarchie známá jako "Flux State" ovládá Berlín. Stalo se z něj místo, kde je moc pomíjivá, téměř všechno je možné a správné konexe můžou znamenat rozdíl mezi úspěchem a hladověním. Pro vás a váš tým bitvami zocelenými shadowrunnery neexistuje lepší místo jak si snadno vydělat na živobytí.Nyní se objevuje nová hrozba, taková, která může představovat nepopsatelný chaos a skázu. Taková, která může váš tým brzo postavit na špatnou stranu smrtící konspirace. Existuje jen jedna možnost - šepot Dragonfallu. Říká se, že mocný drak Feuerschwinge může být stále naživu a jen čeká na ten správný okamžik k návratu...Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut obsahuje:Klasické příběhové cRPG: Zjistěte, proč PC Gamer označil Dragonfall jako "jedno z nejnezapomenutelnějších a nejkomplexnějších RPG desetiletí". Dragonfall se vrací zpět do zlatých věků počítačových RPG s rozvětveným vyprávěním příběhu plným vybroušené prózy a propracovaným vývojem postav. Ponořte se do svěží, více než 20hodinové kampaně s různorodými postavami.
Jedinečné kyberpunkové prostředí: Zažijte unikátní dystopickou budoucnost Shadowrunu, kde se střetávají technologie s magií, oblíbené herní prostředí aktuálně slavící 25. výročí. Shadowrun: Dragonfall - Director’s Cut je perfektní úvod do prostředí pro všechny, kteří nemají předchozí zkušenosti se Shadowrunem, přičemž nabízí ale i spoustu postav a technologií z klasického Shadowrunu pro veterány.
Velte vašemu týmu: Veďte malý tým shadowrunnerů, kde každý má svůj vlastní vzhled a příběh. Členové vašeho týmu jsou navrženi tak, aby hráli svoje unikátní role v průběhu misí a každý má rozličnou sadu dovedností, schopností, silných a slabých stránek. Ale nejde jen o mise - každý člen týmu musí čelit obtížím ve vlastním životě, které se můžete rozhodnout ignorovat a nebo si v nich zahrát klíčovou roli.
Chytlavé tahové taktické boje: Když se pohybujete ve stínech, záleží na každém pohybu. Vybírejte vaše akce moudře - přesuňte se do lepšího krytí, přepněte se na ruční boj nebo vrhněte ohnivou kouli do hloučku nepřátel. S více než 200 zbraněmi a kouzly, které máte k dispozici, je každý tah naplněný důležitými rozhodnutími.
Vývoj postavy založený na schopnostech: Vyberte si typ startovní postavy a na něm stavte! Aby ovládli bojiště, Street Samurai a Physical Adept používají pokročilé bojové dovednosti, Šaman a Mág vyvolávají mocné spojence a smrtící kouzla, zatímco Rigger a Decker poskytují kritickou technologickou podporu napojování vlastního vědomí přímo do dronů a počítačových systémů. Dovednostní systém bez tříd v Shadowrun Returns vám dovolí rozvíjet vaši postavu směrem, který si sami vyberete. Chcete začít s vyvoláváním duší jako orkský Šaman a postupně se proměnit na kyberneticky vylepšeného zbraňového specialistu? Udělejte to!


Novinky v Director’s Cut:Samostatné: Pro velký zájem z řad komunity je Dragonfall úplně samostatný titul!
Pět úplně nových misí: Director’s Cut obsahuje pět úplně nových, originálních misí, z toho tři jsou přímo spojené s osobními příběhy členů vašeho týmu. Tyto mise vás zavedou do dříve neviděných prostředí - jak ve Flux State tak mimo něj - kde budete muset čelit obtížným nepřátelům a udělat závažná rozhodnutí, abyste pomohli členům vašeho týmu zvítězit.
Přepracovaný bojový systém: Bojový systém Dragonfall byl zásadně přepracován. Úplně nový systém brnění přidává další taktickou vrstvu, zatímco vyladěné krycí mechaniky a mechaniky poškození přidávají na významu pozici vojáků na bojišti. Tato vylepšení doplňuje aktualizovaná AI, která teď reaguje na vaše akce mnohem inteligentněji a přesněji.
Nově navržené rozhraní: Herní rozhraní Dragonfallu bylo také předěláno. Nyní se k vašim kouzlům, předmětům a schopnostem dostanete mnohem snadněji a vylepšená bojová zpětná vazba vám umožní plně chápat situaci v jakémkoliv střetnutí.
Upravte si svůj tým: Veďte členy vašeho týmu při jejich vývoji v každé z unikátních rolí výběrem z různých zaměření, které jim přinesou nové předměty nebo schopnosti. Navíc, pokud se vám nelíbí standardní kouzla, předměty nebo zbraně člena týmu, můžete si upravit, co s sebou ponese na kterou misi.
Deset nových skladeb: Oblíbený skladatel Jon Everist přináší do Drabonfall deset nových skladeb náladové kyberpunkové hudby, včetně kompozicí založených na příbězích jednotlivých členů vašeho týmu.
Kompletní soundtrack Dragonfall: Jako bonus dostanete k Director’s Cut celý soundtrack z Dragonfall i předchozího Shadowrun Returns. Jeho součástí jsou pochopitelně i exkluzivní skladby z Director’s Cut. Soundtrack obsahuje hudbu od skladatelů z klasického Shadowrunu pro SEGA a SNES a tyto úžasné kyberpunkové soundtracky skládají hold minulosti, ale s moderním nádechem.


A spousta dalšího:Steam achievementy!
Steam Sběratelské kartičky: Sesbírejte všechny svoje oblíbené postavy z Dragonfall.
Úplně nové alternativní konce kampaně.
Rozšířené vizuální efekty včetně rozprsknutí a rozpadání těl, vylepšené animace a volitelné post-processingové efekty.
Nová biologická vylepšení těla nabízejí na bojišti výhody navíc...pokud máte dostatek nuyenů.
Rozličné nové předměty, cybervylepšení a kouzla.
Další možnoti úprav hráčovy postavy.
Rozšířené možnosti vývoje pro některé vedlejší postavy.
Úpravy textů a designu a celkové doladění!© © 2014 Harebrained Holdings, Inc. Všechna práva vyhrazena. Shadowrun je ochranná známka Microsoftu.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY