Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Dark Souls: Prepare to Die Edition (PC) DIGITAL

Dark Souls: Prepare to Die Edition (PC) DIGITAL

Kód: 251559
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Dark Souls: Prepare to Die Edition obsahuje zatím neprozkoumanou kapitolu ze světa Lordran. Hráč vyslaný zpátky do minulosti bude odhalovat příběh, ve kterém je rytíř Artorias ještě naživu.
Noví bossové: Black Dragon, Sanctuary Guardian, Artorias of the Abyss.
PVP Arena & systém organizace online zápasů: Rychlá organizace zápasů 1vs1, 2vs2 a královská bitvy pro 4 hráče.
Nová místa: Oolacile Township, Oolacile Sanctuary, Royal Wood a Battle of Stoicism, což je tréninkové bojiště pro online PVP bitvy.
Noví nepřátelé: Wooden scarecrows, Chained Prisoner, Stone Knight.
Nová NPC: Hawkeye Gough, Elizabeth (strážce útočiště).
Nové zbraně a brnění: Vybavte se věcmi od nových bossů, nepřátel i NPC.


Dark Souls je nové akční RPG od vývojářů Demons Souls, FromSoftware. Dark Souls obsahuje spoustu známých vlastností: temný fantasy svět, napínavé procházení podzemí, narazíte na děsivé nepřátele a unikátní online interakci. Dark Souls je duchovní nástupce Demon Souls, ne pokračování. Připravte se na nový zoufalostí naplněný svět s rozsáhlými, volně průchozími do šířky a do výšky orientovanými úrovněmi. Připravte se na nový, záhadný příběh, točící se kolem světa Lodran, ale nejvíc ze všeho se připravte na smrt. Budete čelit nekonečnému počtu vražedných pastí, spoustám bizardních temných příšer a několika obrovským, extrémně mocným démonům a drakům. Musíte se ze smrti poučit, abyste v tomto nelítostném světě dokázali přežít. Ale nejste sami. Dark Souls dovoluje duším ostatních hráčů zjevovat se ve vašem světě, takže vy se můžete poučit z jejich smrti a oni zase z té vaší. Můžete dokonce vyvolat ostatní hráče do vašeho světa a hrát s nimi v kooperaci nebo můžete napadnout cizí svět v PVP bitvě. Novinkou v Dark Souls jsou Ohniště, které slouží jako kontrolní body, aby vám usnadnily cestu tímto epickým dobrodružstvím. Když odpočíváte u Ohniště, vaše zdraví a magie se doplní, nicméně není to zadarmo - všechny příšery se znovu objeví. Ale pozor: V Dark Souls není žádné místo úplně bezpečné. Dokážete se přenést přes miliony smrtí a zasloužit si svoji slávu?Hlavní vlastnosti:Extrémně hluboká, temná a obtížná: Nemilosrdná ve svých trestech, ale odměňující ty, jež vytrvají - naučte se volně taktizovat a zvládnout na první pohled nesplnitelné výzvy.
Svět úplně bez načítacích obrazovek: Prozkoumejte temný fantasy svět, kde jsou podzemí a prostory hladce propojeny.
Opakování je matka moudrosti: Hra obsahuje 6 hodin hraní se skoro 100 unikátních zoufalostí naplněných monster a úžasně vyvážený RPG systém včetně zbraní, brnění, zázraků, víry a spousty dalšího. Hráčův úspěch závisí na tom, jestli se jim podaří ovládnout kdy a jak používat magii, výběr brnění, počet zbraní, typy zbraní a pohyby spojené se zbraněmi.
Hra po síti: Hráči můžou zkřížit cesty jeden druhému, napadnout ostatní v PVP bitvách nebo hrát v kooperaci a zlikvidovat obrovské bossy jako tým.
Flexibilní vývoj postavy a role play: Jak hráč postupuje musí opatrně vybírat, které ze schopností jeho postavy vylepšit, protože to ovlivní způsob jeho dalšího postupu.
Komunita: Dívejte se na jiné skutečné hráče a vžijte se do jejich putování, učte se z cizích smrtí, nacházejte a zanechávejte zprávy.
Symboly života a naděje: Ohniště je v Dark Souls důležitou novinkou z mnoha důvodů. V průběhu hraní slouží pro doplnění zdraví a magie a jako bod pro uložení postupu a také je to jediné místo v tomto temném světě, kde hráči naleznou chvíle klidu a pohody.Dark SoulsTM Prepare to DieTM Edition & © 2012 NAMCO BANDAI Games Inc. © 2011-2012 Fromsoftware, Inc.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY