Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

PT Boats: South Gambit (PC DIGITAL)

PT Boats: South Gambit (PC DIGITAL)

Kód: 252067
Cena: 159 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

“Moře může být nebezpečné, ale když velíte posádce útočného člunu...”. Smrtící námořní zbraň 2. světové války je zpět s více kampaněmi, bojovými letouny, loděmi a fascinujícím herním zážitkem.


 


Původní hra “PT Boats: Knights of the Sea” nabídla nový, dříve neznámý pohled na  námořní bitvy 2. světové války. Nyní se díky rozsáhlému doplňku “South Gambit” ocitnete ve velení smrtícího torpédového člunu v samém srdci války. Dlouhý seznam autentických válečných lodí, člunů, zbraní a letadel je nyní obohacen o legendární sovětský útočný letoun IL-2, německý torpédový bombardér He-111H-6, italský křižník Condottieri a o mnohá další.


 


Zúčastníte se boje ve středozemí a přepravy britských vojáků a zásob do Libye a Tunisu, doprovodíte konvoje na Maltu jako na operacích “Harpoon”, “Vigorous” a “Pedestal”. Poté budete přemístěni k Černému moři kde zuřily některé z nejdramatičtějších historických bitev. Nacistická “Kriegsmarine” udělá, co bude moci, aby narušila námořní komunikace mezi městy Sevastopol a Novorossiysk. Společně s vaší PT lodí se zúčastníte nočních nájezdů na nepřátelské základny a budete provádět dělostřelecké útoky na nacisty v Jaltě a Anapa.


 


Hlavní vlastnosti:



Vylepšená grafika a realističtější ztvárnění moře.
Vylepšený algoritmus umělé inteligence.
Nové herní možnosti – torpédové bombardéry a minová pole.
Nové autentické jednotky jako jsou: sovětský IL-2 “Létající tank” a torpédový člun D-3, německý torpédový bombardér He-111H-6, bombardér Ju-88, italský torpédoborec Navigatori, křižník Condottieri, torpédový člun MAS-500 a mnohé další.
A samozřejmě speciální inovativní kombinace simulátoru, strategie a taktické akce hry PT Boats.

 


 


© 2011 Akella. Všechna práva vyhrazena.





Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.




TOP HRY