Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Zaklínač 3: Expansion Pass (PC DIGITAL)

Zaklínač 3: Expansion Pass (PC DIGITAL)

Kód: 252684
Cena: 689 Kč
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: GOG.com

POPIS

Verze pro GOG.


 


Expansion Pass je předplatné, které vám časem zpřístupní dvě výpravná dobrodružství zasazená do živoucího světa profesionálního lovce příšer Geralta z Rivie.SRDCE Z KAMENE


Srdce z kamene je zcela nové, desetihodinové dobrodružství odehrávající se v divočině Země nikoho a částečně v ulicích Oxenfurtu. Geralt dostane úkol od tajemného Skleněného muže a bude muset uplatnit všechnu svou mazanost a sílu, aby vyřešil záhadu bez úhony.Vlastnosti:Pokračujte v příběhu profesionálního zabijáka příšerRozvíjejte Geralta díky další zaklínačské práci a získejte vlastní vybavení!
Porážejte své nepřátele pomocí široké škály nových zbraní a vylepšených artefaktů.
Vyřizujte nové zakázky na příšery, bojujte s jedinečnými nepřáteli a postupujte na nové úrovně.
Užijte si volný čas hraním s novými gwintovými kartami nebo si vybudujte nový romantický vztah.


Postavte se nesmrtelnému nepříteliGeralta si najme Obchodník se zrcadly a svěří mu úkol přemoct Olgierda von Everec – nelítostného velitele zbojníků obdařeného nesmrtelností.
Splňte zakázku pro zloděje duší Obchodníka se zrcadly, záhadného poutníka, který vám pomohl najít Yennefer.
Splňte tři nemožné úkoly a porazte Olgierda, nelítostného velitele zbojníků prokletého nesmrtelností.
Zvolte si vlastní cestu dobrodružstvím, v jehož rámci budete muset najmout odborníky na vloupačky, strávit noc v družné zábavě s duchem a přechytračit ty nejpodivnější stvůry, kterým Geralt kdy čelil.


O VÍNĚ A KRVI


O víně a krvi je dvacetihodinový příběh zasazený do zcela nové oblasti Toussaintu. Tato země nebyla poznamenána válkou, avšak pod rouškou bezstarostnosti a rytířství se skrývá starobylé krvavé tajemství.Tyto nové herní přídavky nabídnou hráčům nový obsah, vybavení a nepřátele. Mezi postavami, které v nich potkáte, budou nováčci i hrdinové, které již dlouhé postrádáte.Expansion Pass je kompatibilní pouze se hrou, která se aktivuje na GOG.com (včetně v Česku a na Slovensku prodávané krabicové verze). Nejedná se o samostatně hratelný produkt.
Srdce z kamene vyjde v říjnu a premiéra O víně a krvi je naplánována na první kvartál roku 2016.The Witcher 3: Wild Hunt © 2015 CD Projekt S.A. All Rights Reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY