Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack (PC DIGITAL)

Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack (PC DIGITAL)

Kód: 252040
Cena: 215 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

První DLC pro Duke Nukem Forever, Hail to the Icons Parody Pack, obsahuje tři nové herní režimy a čtyři nové multiplayerové mapy - a pro každou nové zbraně.Parody Pack obsahuje:Tři úplně nové režimy: Freeze Tag přináší do týmových her v Duke Nukem Forever tu největší zábavu. Hráči musí spolupracovat, aby zmrazili a roztříštili své nepřátele, ideálně tak, aby dosáhli vysokých bodových zisků a bonusů za komba. Zjistěte, kdo dokáže dívku udržet nejdéle v Hot Potato a zahrajte si všichni proti všem v Dukovském stylu v Hail to the King.
Call of Duke: Dukové se utkají na moderním bojišti ve válkou rozervaném městě. Nepřátelé nebudou mít žádnou šanci, jakmile Duke zaplaví mapu N00b T00by.
Sandpit: Hráč se ujme role mini-Duka na obřím pískovišti se dvěma základnami z dětských hraček. Tato mapa obsahuje zbraň Sticky Bomb.
Inferno: Stroj času startuje! Duke bojuje v pekelném prostředí plném lávy a teleportů. Kdo přepnul na 16-bitovou grafiku? A kde se tu vzala tahle DFG zbraň?
2Forts1Bridge: Kloboučky? Duke miluje kloboučky. Dejte mu minigun a on klidně rozstřílí všechny příchozí.© 2011 -- Všechna práva vyhrazena. Gearbox Software, LLC. Duke Nukem, Duke Nukem nuclear symbol, Duke Nukem Forever, Gearbox Software a logo Gearbox jsou registrované ochranné známky Gearbox Software, LLC v USA a jiných zemích a užívané na základě licence. Všechna práva vyhrazena. Tuto hru vydává a distribuuje 2K Games, pobočka Take-Two Interactive Software, Inc. 2K Games, logo 2K Games a Take-Two Interactive Software jsou všechno ochranné známky a/nebo registrované ochranné známkyTake-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní značky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím jako exkluzivní, odemykatelný, stahovatelný nebo online obsah, služby nebo funkce můžou vyžadovat aktivační klíd na jedno použití, dodatečné platby a/nebo registraci online účtu (13+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být dostupný všem a může být, po 30 dnech od oznámení, zrušen, změněn nebo nabízen za jiných podmínek. Hraní online a stahování vyžaduje stálé připojení k internetu. Uživatel je zodpovědný za platby s tím spojené.Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY