Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass

Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass

Kód: 19929
Cena: 559 Kč
Nákupem získáte 22 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: V angličtině

POPIS

Balení obsahuje datadisk The White March Part I a Part II. Druhá část se vám automaticky stáhne, až bude 16. února vydána.
Jde o krabičku s kódem ke stažení, neobsahuje žádný disk.


The White March je rozsáhlým rozšířením s mnoha hodinami nových dobrodružství, přímo začleněnými do hlavního příběhu. Kromě nových questů a oblastí vylepšuje hru po celé stránce. Uprav se dočkala umělá inteligence vašeho herního doprovodu i nepřátel a mnoho dalších prvků.ZVÝŠENÝ LEVEL CAP
Vaše společenstvo šesti dobrodruhů může nyní dosáhnout až 14. levelu (místo původních 12). S novými zkušenostními úrovněmi přicházejí nová kouzla, dovednosti a talenty pro všech 11 herních tříd.

NOVÍ OBLASTI K PROZKOUMÁNÍ
Expanze se po vzoru Icewind Dále zaměřuje na zasněženou krajinu. Přináší nový quest hub a mnoho dalších questů a dungeonů.

SOULBOUND ZBRANĚ
Tato expanze přináší mocné artefakty, které časem nabývají na síle. Tyto zbraně získávají síly a atributy v závislosti na třídě, která je s nimi spojena.

NOVÍ SPOLEČNÍCI
Part I představuje dvojici společníků, jejichž pomoci budete moci během svých výprav využít. Je to tulák Ďábel z Caroc a mnich Zahua. Připojí se k vám během questu v The White March, ale mohou se s vámi vydat plnit i questy ze základní hry.

UMĚLÁ INTELIGENCE
Dostáváte možnost naskriptovat umělou inteligenci, a tak se soustředit na postavy, na kterých vám záleží nejvíce. Nepřátelé a monstra jsou chytřejší než kdy dříve. Nový systém umělé inteligence přetvořil celou hru ve větší výzvu. Kouzelníci například nově využívají větší škály kouzel.

RESPEC
V jakékoliv hospodě může hráč „přelevelovat“ své společníky. To dává hráčům větší flexibilitu při experimentování s RPG systémy a vyzkoušení nových multi-class talentů. Pokud nejste se svou postavou zcela spokojeni, tak ji můžete od píky předělat.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY