Naše prodejny pro vás mají otevřeno po celý víkend. Rádi vám poradíme s výběrem nejlepšího herního dárku :) Zavřít
Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Podpořte nás v ročníku 2017
Vítěz ShopRoku 2016

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   282 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

Vládce Tokia (druhé vydání)

Vládce Tokia (druhé vydání)

Kód: 21900
Cena: 699 Kč
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)

Herní žánr: Deskové hry - Herní předmět
Lokalizace: Přeloženo do češtiny

POPIS

Vládce Tokia je společenská hra, ve které se stáváte jednou z příšer, které bojují o nadvládu nad Tokiem. Při hře se tak můžete cítit jako v japonských monsterfilmech a taky si řádně zaničíte! Vžijte se do role King Konga, Gigasaura či obřího růžového Kyberkrálíčka - perfektní grafika tomu rozhodně napomůže!Hráči házejí kostkami a schraňují symboly úderů, energie, léčení a vítězných bodů. Za jejich šikovného využití se mohou stát vládcem Tokia. Ale pozor, většinou je to jen dočasné, protože králem chce v Tokiu být přece každý! Vítězí ten, kdo nasbírá stanovený počet vítězných bodů nebo se jako poslední udrží na nohou.

Stěžejní roli v této hře hraje šestice černých kostek. Na nich jsou symboly označující útok, energii, léčení, a zisk různého počtu vítězných bodů. Každý hráč na začátku svého tahu hodí kostkami a poté ještě může dvakrát libovolné z nich vybrat a hodit znovu. Hráči tak do značné míry dokáží výsledek hodu ovlivnit. Dle finálního výsledku pak hráči získávají vítězné body, energii, léčí se nebo útočí.

Hrací plán představuje jediné políčko (Tokio), resp. dvě (Tokio City a Tokio Bay) při hře více hráčů. To zda je monstrum v Tokiu či nikoliv však hraje podstatnou roli. Hráči získají za vládu nad Tokiem vítězné body. Udržet se v Tokiu však není snadné, protože všechny útoky monster zvenčí směřují vždy na Tokio a toho, kdo jej ovládá.

Hru navíc ovlivňují karty se speciálními vlastnostmi, které si hráči mohou pořídit za nastřádanou energii. Trocha ušetřené energie a správný výběr karty tak může hrát důležitou roli v ovládnutí Tokia.

Charakteristiky:
Počet hráčů: 2-6
Doporučený věk: od 8 let
Délka hry: 30 minut

Editovat hru
TOP HRY


© 2007 - 2017 (X)zone.cz