Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene (PC) DIGITAL

Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene (PC) DIGITAL

Kód: 252780
Cena: 135 Kč
Nákupem získáte 5 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: RPG hra
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: GOG.com

Diskuzní forum ke hře (22)

Recenze hráčů (2)**********95%

 


POPIS

Srdce z kamene je prvním oficiálním datadiskem pro hru Zaklínač 3: Divoký hon – cenami ověnčené RPG zasazené v obrovském otevřeném fantasy světě.Profesionální zabiják příšer dostane zakázku vypořádat se s nelítostným velitelem zbojníků, který byl obdařen nesmrtelností.
O hře:Ocitněte se v kůži Geralta z Rivie, profesionálního zabijáka příšer, který tentokrát dostane zakázku, aby se vypořádal s nelítostným velitelem zabijáků Olgierdem von Everec, mužem, který byl obdařen nesmrtelností. Tento datadisk ke hře „Zaklínač 3: Divoký hon“ nabízí přes 10 hodin nových dobrodružství, představuje nové postavy, silné příšery, jedinečnou romanci a zcela novou příběhovou linii, která se bude vyvíjet podle vašich rozhodnutí.NĚKTERÉ PŘÍŠERY SE RODÍ, JINÉ SE STÁVAJÍ Z LIDÍVlastnosti:Pokračujte v příběhu profesionálního zabijáka příšer.Rozvíjejte Geralta díky další zaklínačské práci a získejte vlastní vybavení!Porážejte své nepřátele pomocí široké škály nových zbraní a vylepšených artefaktů.
Vyřizujte nové zakázky na příšery, bojujte s jedinečnými nepřáteli a postupujte na nové úrovně.
Užijte si volný čas hraním s novými gwintovými kartami nebo si vybudujte nový romantický vztah.


Postavte se nesmrtelnému nepříteli.Geralta si najme Obchodník se zrcadly a svěří mu úkol přemoct Olgierda von Everec – nelítostného velitele zbojníků obdařeného nesmrtelností.Splňte zakázku pro zloděje duší Obchodníka se zrcadly, záhadného poutníka, který vám pomohl najít Yennefer.
Splňte tři nemožné úkoly a porazte Olgierda, nelítostného velitele zbojníků prokletého nesmrtelností.
Zvolte si vlastní cestu dobrodružstvím, v jehož rámci budete muset najmout odborníky na vloupačky, strávit noc v družné zábavě s duchem a přechytračit ty nejpodivnější stvůry, kterým Geralt kdy čelil.The Witcher 3: Wild Hunt © 2015 CD Projekt S.A. All Rights Reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY