Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Saint Seiya: Soldiers' Soul (PC DIGITAL)

Saint Seiya: Soldiers' Soul (PC DIGITAL)

Kód: 252792
Cena: 275 Kč
Nákupem získáte 11 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

NÁVRAT LEGENDY!Saint Seiya Soldiers‘ Souls je dlouho očekávaným návratem Saint Seiya. Tato úžasná hra obsahuje postavy z celé série a to včetně 12 Gold Saints s jejich božskými rouchy z nového anime Soul of Gold. Hra Saint Seiya Soldiers‘ Souls rovněž využívá nejnovějších technologií pro velkolepou grafiku, skvělou hratelnost, intenzivní bitvy a další úžasné nové funkce, které budou brzy oznámeny. Máte se na co těšit!PRVKY:
DLOUHO OČEKÁVANÝ NÁVRAT SAINT SEIYA – Nové anime a nová videohra. Gold Saints se svými božskými rouchy se poprvé objeví ve hře.
SPLATE SVŮJ KOSMOS NA SLUŽBĚ STEAM® - Boj na obranu Athény dorazil poprvé na Steam.
PŘÍBĚH SAINT SEIYA – Sledujte příběh od oblouku Dvanácti chrámů zodiaku až k bitvě proti Hádovi, nouze nebude ani o překvapení. Znovu prožijte památné momenty z příběhu Saint Seiya, nyní s krásnými 3D cut-scénami.
LEPŠÍ HRATELNOST, KOMBA A NOVÉ POHYBY - Ponořte se ještě hlouběji do příběhu a užijte si zábavnější Saint Seiya Cosmo souboje díky nový kombům ve vzduchu a větší pestrosti. Speciální chvaty jsou silnější, což přidává hře na taktičnosti a zábavnosti.©Masami Kurumada, Toei Animation
Game © 2015 BANDAI NAMCO Entertainment Inc.   

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY