Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Desková hra Star Wars X-Wing: The Force Awakens Core Set

Desková hra Star Wars X-Wing: The Force Awakens Core Set

Kód: 23956
Cena: 999 Kč
Nákupem získáte 39 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Prodejna Brno: ihned k odběru
Výdejna Louny: ihned k odběru
Lokalizace: Anglický originál

POPIS

Výhodné startovní balení obsahuje vše, co potřebujete pro hraní X-Wingu: modely (1x X-Wing, 2x TIE Fighter) měřítka, kostky, tokeny, disky s pohyby karty poškození, pilotů a vylepšení pravidlaV této hře pro dva hráče ze světa Star Wars se ujmete velení nad stíhačkami jedné ze tří frakcí - Rebelů, Prvního Řádu nebo Scums (pirátů) - a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jaké to je, když Boba Fett pronásleduje Millenium Falcon, Darth Vader sestřeluje Luka Skywalkera (nebo naopak...) nebo když BB-8 pomáhá Poe Dameronovi.

X-Wing Miniatures Game (The Force Awakens Core Set for the X-Wing) je svižná, zábavná, taktická a vyvážená alternativa pro ty, kteří chtějí zkusit něco jiného, než jen deskovky, ale na klasický wargaming se necítí; avšak i ostřílený wargamer se v ní najde. Hra rychle odsýpá (střídavá aktivace), takže se nikdy nebudete jen dívat a nudit - vždy budete mít co dělat a nebo budete přemýšlet nad další strategií. Standardní kolo začíná tajným nastavením pohybů Vašich lodí, následuje samotný pohyb a střelba.V balení je nepřeberné množství komponentů, včetně třech kompletních a barevně provedených stíhaček s podstavci, veškerá měřítka, tokeny asteroidů a raket nebo třeba i balíček karet s kritickými poškozeními.

S X-Wing Miniatures Game - The Force Awakens Core Set získáte vše, co potřebujete pro hru dvou hráčů proti sobě, kde stanete se veliteli rebelského X-Wingu a dvou TIE Fighterů Prvního Řádu! Ať Vás provází Síla!

Počet hráčů: 2
Věk: 14+
Doba hraní: 30 - 45 minut
Hra je v angličtině


TOP HRY