Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Rescue 2: Město v plamenech

Rescue 2: Město v plamenech

Kód: 24146
Cena: 399 Kč
Nákupem získáte 15 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)

Herní žánr: Strategie
Lokalizace: České titulky

POPIS

Převezměte úplnou kontrolu nad každým aspektem vzrušujících záchranných misí. Zažijte své město očima záchranářů a zjistěte, jaké to je, být každý den opravdovým hrdinou. Dohlížejte na několik hasičských stanic, pestrou škálu hasičských vozů, široké spektrum vybavení a specializovaný personál.PUSŤTE SE DO AKCE

Jste první obrannou linií města v boji proti požárům! Pusťte se do vzrušujících realistických misí v druhém dílu strategické simulace hasičského sboru. Vymýšlejte strategie pro každou misi. V závodě s časem zachraňujte uvězněné oběti, vybírejte nejvhodnější hasicí látky pro každou situaci, využívejte dostupné zdroje vody a předcházejte vážným škodám. 

BOJUJTE S PLAMENY
K dispozici máte síť hasičských stanic, díky které můžete co nejlépe ochránit celé město. Když se ulice města rozezní zvukem sirén, v oknech domů se odrážejí modré záblesky majáků, v uších vám zní dupot sazemi zčernalých bot, a pak se ozve rozkaz „Pusťte vodu“, každému je to jasné: HASIČSKÝ SBOR JE TADY, aby znovu vyhrál boj se šlehajícími plameny.

KOORDINUJTE ZÁCHRANNÉ MISE
Chopte se operačního velení nad všemi hasičskými stanicemi ve městě. Jako velitel hasičů nesete odpovědnost za bezpečí města a musíte zajistit, aby byly vaše jednotky připraveny, ať jde o malý požár nebo katastrofickou vlakovou nehodu. Vylepšujte vybavení, přiřazujte specialisty do určitých hasičských družstev a pomocí mapy města koordinujte přesuny na současně probíhající mise.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY