Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Quantum Break - Timeless Collectors Edition

Quantum Break - Timeless Collectors Edition

Kód: 24342
Cena: 699 Kč (999 Kč)
Sleva platí pouze do 31. 8. 2019
nebo do vyprodání zásob.
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod:   NA DOTAZ

Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

Diskuzní forum ke hře (18)

Recenze hráčů (1)**********95%

 


POPIS

Zahrajte si Quantum Break v češtině! Xzone je sponzorem českého překladu od známého týmu lokalizace.net. Češtinu si můžete stáhnout v naší zákaznické sekci po koupi hry.

TIMELESS COLLECTORS EDITION OBSAHUJE

- Blu-Ray disk s Making of dokumentem
- kniha o tvorbě hry (kombinace artbooku a dokumentu o tvorbě)
- soundtrack na CD
- oboustranný plakát A3Chcete-li přežít v současnosti a zachránit budoucnost, musíte ovládnout čas. Tvůrci her Alan Wake a Max Payne představují Quantum Break. Hru, která stírá hranice mezi samotným hraním a televizí. Současně s vydáním hry totiž poběží stejnojmenný seriál, který doplní její děj.

 

NAPRAVTE ČAS DŘÍVE, NEŽ VŠECHNO ZNIČÍ
Když se naruší běh času, musíte se vypořádat s následky. V roli Jacka Joyce se budete pohybovat uprostřed obrovských katastrof, které přeskakují v čase tam a zpět. Pokud ale chcete v tomto nestabilním světě přežít a zastavit kolaps času, musíte nejprve zvládnout své nové časové schopnosti.VRHNĚTE SE DO DRAMATICKÉHO PŘÍBĚHU
Nepovedený pokus se strojem času narušil samotnou strukturu času. V boji o záchranu času se musíte utkat se společností Monarch Solutions, nelítostnou korporací vedenou vaším bývalým přítelem Paulem Serenem, ze kterého se stal úhlavní nepřítel. Jack se snaží zachránit čas a Paul se mu v tom pokouší zabránit za každou cenu.

UŽIJTE SI BITVY S ČASEM
Posuňte hranice akčního filmového zážitku ve světě, kde se čas doslova ztrácí. Manipulujte s časem tak, aby jste získali navrch a znehybněte tak například protivníky v jediném okamžiku. Vaší hlavní výzbrojí je tu čas a až potom palné zbraně. Díky tomu jsou souboje nepředvídatelné a napínavé.KLIČKUJTE MEZI KOLOSÁLNÍMI KATASTROFAMI
Čas kolem vás kolabuje a vytváří úchvatné časové skoky oběma směry. Pozastavený svět kolem vás divoce poskakuje tam a zpět a vytváří nebezpečné momenty. Nepředvidatelným katastrofám se tak musíte naučit vyvarovat a zdatně se jejich nástrahami proplétat.

Minimální konfigurace

 
TOP HRY