Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Podpořte nás v ročníku 2017
Vítěz ShopRoku 2016

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   209 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

INFORMACE O HŘE

WWE 2K16 (PC) DIGITAL

WWE 2K16 (PC) DIGITAL

Kód: 252656
Cena: 1 350 Kč
Nákupem získáte 54 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Herní žánr: Sportovní hra
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Nejlepší řada WWE videoher se vrací s WWE 2K16! Nejnovější přírůstek do stáje nejproslulejší videoherní řady ze světa WWE přinese zábavu, autenticitu i tvrdou akci, vrátí se nejoblíbenější funkce a herní režimy, objeví se i nové inovace a mnoho dalšího! Pusťte se do hry v rolích největších WWE Superstars, Divas a Legends všech dob. WWE 2K16 pro PC obsahuje veškerý obsah ke stažení!Hlavní prvkyNejrozsáhlejší Roster vůbec: Obsahuje více než 120 jedinečných hratelných postav, včetně Superstar z přebalu Stone Cold Stevea Austina a dalších hvězd, jako jsou Seth Rollins, Daniel Bryan, Dean Ambrose, Bad News Barrett, Paige či Finn Bálor, WWE 2K16 obsahuje nejrozsáhlejší roster v historii WWE video her.


2K Showcase: Ve hře WWE 2K16 se vrací oblíbený příběhový režim, který hráčům umožňuje znovu prožít nejslavnější zápasy a okamžiky z historie WWE. Zároveň budou také plnit úkoly, díky nimž si zpřístupní legendární postavy, přístup a vybavení do ringu, typy zápasů a další herní bonusy.


WWE Universe: WWE 2K16přináší zásadní vylepšení příběhů, soupeřů a karet zápasů. Poprvé lze také navíc Superstars přiřadit k více show, což hráčům umožní získat více zkušeností.


All DLC Included: WWE 2K16 pro PCobsahuje veškerý obsah ke stažení. Získejte přístup k následujícímu bonusovému obsahu:Arnold Schwarzenegger jako Terminátor: Zahrajte si za dvě hratelné verze Arnolda Schwarzeneggera v roli Terminátora: T-800 z filmu Terminátor a T-800 z pokračování Terminátor 2: Den zúčtování.
MyPlayer KickStart: Hráči získají okamžitý přístup k vylepšeným hodnocením Superstar a vlastnostem v herním režimu MyCareer.
Accelerator: Hráči získají okamžitý přístup k veškerému zpřístupnitelnému obsahu ve hře (vyjma obsahu ke stažení).
New Moves Pack: Přes 30 nových chvatů, včetně Corner Enzuigiri (který provádí známá WWE Diva Nikki Bella), Avalanche Ram (který provádí známá WWE Diva Paige), Sidewinder Suplex (který provádí známá WWE a NXT Superstar Kevin Owens).
Legends Pack: Hratelné WWE Legends: Big Boss Man, Dusty Rhodes, Lita, Mr. Perfect, „Rowdy“ Roddy Piper a Trish Stratus.
2015 Hall of Fame Showcase: Hratelné zápasy a Superstars zahrnují:

„Macho Man“ Randy Savage vs. Jake „The Snake“ Roberts
Rikishi vs. The Rock
Alundra Blayze vs. Paige
Larry Zbyszko/Arn Anderson vs. Ricky „The Dragon“ Steamboat/Dustin Rhodes
Tatsumi Fujinami vs. Ric Flair
The Bushwhackers vs. The Natural Disasters
The Outsiders vs. Harlem Heat


Future Stars Pack: Hratelné superstars WWE/NXT:

Samoa Joe, Diego, Fernando, Blake a Murphy

© 2005-2016 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. All rights reserved. 2K Sports, the 2K Sports logo, and Take-Two Interactive Software are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. Developed by YUKES Co., Ltd. YUKES Co., Ltd. and its logo are trademarks and/or registered trademarks of YUKES Co., Ltd. All WWE programming, talent names, images, likenesses, slogans, wrestling moves, trademarks, logos and copyrights are the exclusive property of WWE and its subsidiaries. © 2015 WWE. All Rights Reserved. All other trademarks, logos and copyrights are the property of their respective owners. T1, THE TERMINATOR, T2, TERMINATOR2: JUDGMENT DAY, ENDOSKELETON, and any depiction of Endoskeleton are trademarks of Studiocanal S.A. All Rights Reserved. © 2015 Studiocanal S.A.®

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY


© 2007 - 2018 (X)zone.cz