Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Total War™: ATTILA – Slovanské národy (PC DIGITAL)

Total War™: ATTILA – Slovanské národy (PC DIGITAL)

Kód: 252879
Cena: 199 Kč
Nákupem získáte 7 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Houževnatí a velice pohybliví Slované putují křížem krážem po širých stepích a znovu obydlují zem, kterou museli její původní vlastníci opustit. Dojde-li k ozbrojenému střetu, zasypávají své nepřátele krupobitím otrávených šípů. Svými diplomatickými i vojenskými schopnostmi představují ideální obranu před hunskou hrozbou a přinášejí celou řadu jedinečných způsobů, jak hrát kampaně i bitvy v Total War: ATTILA.

Nové budovy a podmínky vítězstvíK dosažení vítězství s některým ze slovanských národů je nutné budovat zázraky z nového legendárního stavebního řetězce. Míra vítězství (menší/běžné/božské) a jeho typ (vojenské/kulturní) se odvíjí od příslušného zázraku. Hráči navíc mohou pokračovat v budování i dalších a dosáhnout tak ještě vyššího stupně výhry.

Kulturní rysy SlovanůVšechny slovanské frakce mají k dispozici výhody rysu Tvrdí válečníci, díky kterému mohou rychle zabydlovat vyrabované provincie. Rys Tvrdí válečníci poskytuje následující bonusy:Imunita vůči ubývání sil ve sněhu
Nulová cena kolonizace
50% sleva na všechny hlavní osidlovací budovy

Kromě toho mohou slovanské národy urychlit rozkvět své ekonomiky v čerstvě osídlených oblastech pomocí nového stavebního řetězce Zádruha.

Otrávené šípyOtrávené šípy představují unikátní nový typ munice, jejž mají k dispozici pouze slovanské frakce. Jedná se o nejnebezpečnější druh šípů v celé hře, který způsobuje cíli vyčerpání a postupné poškození.

Slovanské národyAntovéTažení za Anty je náročné hned od samého začátku, výchozí pozice se totiž nachází přímo v sousedství Hunů, Roxolanů a Kvádů. Vzhledem k rysu své frakce také musí Antové brát při bojích velký ohled na okolní terén a bojovat jen tam, kde to je pro ně výhodné. Jejich tažení je proto hodnoceno jako velmi obtížné!Rys frakce: Svoboda pro vlky+20 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji v lesích
+20 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji u řek
-10 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji ve stepích / na otevřeních bojištích


VenediDíky kombinaci bonusů k farmářství a kulturního rysu společného pro všechny Slovany vynikají Venedi v kolonizování a jejich ekonomika se silně opírá o zemědělství. Mají též k dispozici jedinečnou sérii událostí, která postupem času výrazně zlepšuje jejich diplomatické vztahy s Huny, mají tak možnost uniknout nejhorším následkům apokalypsy.Rys frakce: Spojení se zemíVenedské farmy nemají žádné negativní účinky (nečistota / veřejný pořádek)
+100 % k příjmu z farem
-50 % k příjmu z obchodu, průmyslu a kultury


SklaveniSklaveni jsou největší nadějí světa na poražení Hunů, tato frakce se totiž specializuje na ničení nomádských kmenů, z čehož mají i finanční profit!Rys frakce: Rohatý lovec+10 k morálce, kontaktnímu útoku, kontaktní obraně a kontaktnímu poškození při boji proti nomádským frakcím
Dodatečný příjem za každou zničenou jednotku
+5 k veřejnému pořádku z přítomnosti vojenských jednotek Nové jednotkyVelitelVojvodova garda


KopiníciSlovanští branci, kopiníci
Slovanští kopiníci
Slovanští vznešení kopiníci
Slovanští válečníci s velkými štíty
Vyvolení štítovníci


Sekernická pěchotaSlovanští odvedenci se sekerami
Slovanští sekerníci
Slovanští válečníci se sekerami
Perunovy sekery
Slovanští přepadávači, žoldnéři
Velesovi stoupenci (Venedi)
Velesovi vyvolení (Venedi)
Zabíječi koní (Sklaveni)
Porážeči koní (Sklaveni)


Pěchota pro boj zblízkaSlovanští válečníci
Slovanští šampioni
Perunovi šampioni


Pěší lučištníciSlovanští branci, lučištníci
Slovanští lučištníci
Slovanští lovci
Lučištníci s otrávenými šípy (Antové)
Lovci s otrávenými šípy (Antové)


Pěchota s oštěpySlovanští branci, harcovníci
Slovanští harcovníci
Slovanští vznešení harcovníci


Harcovnická jízdaSlovanští nájezdníci
Slovanští nájezdníci na koních
Svarogovi nájezdníci


ArtilerieOnager


Bašta s onagerem
©SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, Total War, Total War: Attila and the Total War logo are either registered trade marks or trade marks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. All rights reserved.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY