Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O HŘE

Europa Universalis IV: Cossacks (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Europa Universalis IV: Cossacks (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Kód: 252841
Cena: 215 Kč
Nákupem získáte 8 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Cossacks je šesté rozšíření Europa Universalis IV se zaměřením na Hordy a východní Evropu. Tento dodatek vám umožní rabovat vaše sousedy jako horda za účelem udržení loajality kmenů. Dobytá území pak přetvoříte k obrazu svému podporou nových technologií a reformaci do ustáleného národu. Interní politika je přivedena k životu pomocí tzv.: Estates reprezentující zájmy vyšších vrstev jako šlechta polsko-litevských stepních kozáků. Expanze přináší detailnější kontrolu nad kulturami žijící ve vašem národě a možnost pracovat blíže s UI spojenců pro pochopení jejich zájmů a probudit v sobě vašeho vnitřního Petra Velikého.Hlavní přednosti:Estates: Přidá interní politiku ve vaší zemi, kdy skupiny s mocí, jako například církev, šlechta a buržoasie, bojují o nadvládu.
Diplomatický Feedback: Přidá možnost hlubší interakce s UI díky přednastavenému přístupu, kterým dáte najevo svůj postoj a vaše ambice z válečného úsilí.
Tengri: Nová mechanika víry se zaměřením na synkretismus. Tengri má sekundární zaměření, které může být změněno dle libosti.
Jednota Hordy a rabování: Hordy musí útočit na jejich sousedy kvůli rabování pro zajištění spokojenosti kmenů, nebo riskují povstání. Hordy smí srovnat se zemí cizí území pro získání monarch bodů a zvýšení jednoty Hordy.
Pokročilé kulturní změny: Přidává možnost volby kultury, na kterou chcete pro danou provincii konvertovat, nebo obnovit originální kulturu provincie.
Domorodé pravidla: Přidává možnost nastavit pravidla vůči domorodcům ve vašich provinciích se zaměřením na obchod, asimilaci, nebo podrobení.
Vylepšená špionáž: Dvě nové špionské akce dovolující studium cizích technologií od více rozvinutých zemí a podpořit revolucionáře v nepřátelských zemích.Paradox Interactive, EUROPA UNIVERSALIS® Copyright© [2013] Paradox Interactive AB All rights reserved.www.paradoxplaza.com

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY