Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Divinity Original Sin Enhanced Edition GOG (DIGITAL)

Divinity Original Sin Enhanced Edition GOG (DIGITAL)

Kód: 1002349
Cena: 1 079 Kč
Nákupem získáte 43 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: České titulky
Aktivace na službě: GOG.com

POPIS

Pokud lze o Divinity Original Sin od Larian Studios něco opravdu říci, pak to, že do puntíku naplňuje význam zkratky RPG, čili v excelentní a moderní podobě realizuje koncept her jako Ultima nebo Baldurs Gate. Je snad možné, aby současné RPG mělo lepší reference? V Divinity Original Sin se chopíte role mladého Source Hunter a Vaším úkolem bude zbavit svět těch, kteří používají tu nejodpornější magii. Při jednom rutinním vyšetřování však narazíte na místo, které je v centru samotného času. Co bude dál?

Připravte se na otevřený svět plný svobody, herní mechaniky, epický příběh s možností kooperace. Souboj ve hře je tahový, návykový a umožňuje různé řešení situací podle okolností, nápaditosti hráče a schopností postav. Souboje neoslní klasickým principem akčních bodů, ale spíše ohromující variabilitou a funkční umělou inteligencí. Je úžasné, že můžete využít prakticky jakýkoli objekt nebo předmět v okolí a fungují zde i takové libůstky, jako využívání vody nebo páry ke kombinování různých kouzel. Váš osud právě započal.

Čeština je nyní nedostupná, pracuje se na její úprave pro "enchanced edition" a dostupná by měla býti již koncem února/ začátkem března





Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.




TOP HRY