Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Chivalry Deadliest Warrior (PC DIGITAL)

Chivalry Deadliest Warrior (PC DIGITAL)

Kód: 1001406
Cena: 159 Kč
Nákupem získáte 6 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Chivalry: Deadliest Warrior je masivní přídavný balíček pro nejlepší first-person slasher, Chivalry: Medieval Warfare. Vžijte se do atmosféry pravého bojiště středověku, kterou nabízí soutěživý online systém boje. Inspirováno zkušeností z filmů jako je 300, Gladiator a Statečné Srdce, Chivalry: Medieval Warfare má za cíl přenést tuto zkušenost do rukou hráče.

A nyní, Chivalry: Deadliest Warrior přináší ikonické bojovníky z celého starověkého světa, velkolepé nové prostředí a zbrusu nové herní módy do již tak rozšiřujícího se obsahu hry.

Každé nové prostředí je ikonickou domovinou jedné z frakcí bojovníků. Bojujte ve starověkých řeckých chrámech a kopněte nepřítele do jámy jako Sparťan nebo běhejte ve svitu měsíce po střechách jako Ninja v bambusových lesích. Kdo je nejvíce smrtelný bojovník, DEADLIEST WARRIOR? Je na čase abyste VY rozhodli.

Klíčové znaky:

Zbrusu nové bojové třídy: Samurajové, Sparťané, Vikingové, Rytíři, Ninjové a Piráti. Rychlejší a rozmanitější tempo hry přidává na intenzitě bojového systému Chivalry z pohledu první osoby. Každý bojovník má unikátní arsenál a dovednosti, které vybízejí k různým možnostem ve stylu hraní a nutí hráče upravit svou strategii pro danou situaci. Nové zbraně a animace. 6 nových prostředí, hratelných v různých herních režimech. Nový herní režim „Multi-Team“ – až 6 týmů zároveň! Sledujte své dovednosti a statistiku v novém profilu hráče.

K aktivaci je zapotřebí základní hra Chivalry Medieval Warfare.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY