Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Agricultural Simulator 2013 Steam Edition (PC DIGITAL)

Agricultural Simulator 2013 Steam Edition (PC DIGITAL)

Kód: 1001116
Cena: 109 Kč
Nákupem získáte 4 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Pokračování úspěšné série Agricultural Simulator s více než 200,000 prodaných kopií přichází z nejnovější verzí 2013 s podporou známých značek jako (Fendt, Fergusson, Challenger a Valtra).
Ve hře na vás čeká idylické farmářské prostředí zasazeného do Toskánska a Spojených Států Amerických.
Na vlastní kůži si fanoušci farmaření přežijí úkoly a povinnosti, jaké musí plnit skuteční farmáři. Pole musí bít pokopané a sklizeny, a také se musíte postarat o zvířata. Dynamika farmy dělá hru více realističtější.
Příští farmáři budou muset investovat technicky as rozumem-cena provozu farmy stojí nemalé peníze. Budete se muset postarat o benzín, zařízení, zdroje, semínka a vše co s farmařením souvisí. Abyste byli úspěšným budete muset zvládnout množství překážek, avšak Vaše farmářské a finanční schopnosti Vás dovedou s úspěchu.
Více než 100 vozidel a zařízeníDynamické a realistické prostředíRealistické provedení vší farmářské techniky (ovládání a vizuální zpracování)6 odlišných zvířat (krávy, ovce, kuřata, koně atd.)Interaktivní vyučoval mise pro začátečníkyNové druhy úrodyRozšířený pomocný systém, včetně transportních úloh

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY