Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Desková hra Portal: Nespolečenská hra o sbírání dortů CZ

Desková hra Portal: Nespolečenská hra o sbírání dortů CZ

Kód: 24703
Cena: 499 Kč
Nákupem získáte 19 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Prodejna Praha 2 (Korunní): ihned k odběru
Prodejna Praha 1 (Anglická): ihned k odběru
Prodejna Brno: ihned k odběru
Prodejna Ostrava: ihned k odběru
Výdejna Louny: ihned k odběru

POPIS

Balení obsahuje Steam kód na PC hru Portal 2.

Společnost Aperture Laboratories přes určité obtíže obnovila testování. Váš tým pokusných subjektů se ocitá v laboratoři, aby se podrobil nejrůznějším důležitým a nebezpečným testovacím procedurám...

                                      představení hry v angličtině

POKROK VYŽADUJE OBĚTI
Portal: The Uncooperative Cake Acquisition Game je dynamická a hra s rychlým spádem, v níž herní plán (laboratoř) představuje neustále běžící pás místností, v nichž jeden za druhým končí svou životní pouť testovací subjekty, s myšlenkou na jedinečný věděcký pokrok, jemuž padli za oběť. Portal v podobě stolní hry nabízí soupeření o dortík - rychlý, vtipný a zábavný souboj až do konce. Přičemž konec obvykle znamená, že všechny vaše testovací subjekty zahynuly.


JAK SE TO HRAJE?
Hráči přesouvají své testovací subjekty po laboratoři ve snaze získat (a uchovat si) více dílků dortu než ostatní. Jakmile se jim to podaří, budou se snažit hru co nejrychleji ukončit.
Nepřesouvají se však pouze testovací subjekty, ale též laboratoř jako taková - ta je tvořena třem řadami místností, přičemž hráči při svém tahu vždy aktivují (odstraní) jednu z místností na pravém okraji, a přidají ji jako novou na levé straně. Vše, co bylo v místnosti přítomno, je při tom zničeno. Přesto se hráči budou snažit, aby právě oni měli v tomto okamžiku v místnosti nejvíce vlastních testovacích subjektů, protože tím si zajistí zobrazenou odměnu (karty, testovací subjekty, dortík). Hráči tak vlastně soupeří v ničení vlastních testovacích subjektů, a to hned dvakrát. Hra totiž konči v okamžiku, kdy některému z hráčů v laboratoři nezůstal již žádný testovací subjekt, přičemž nejsnazší způsob, jak toho dosáhnout, je právě zničení vlastních testovacích subjektů.

ANYONE THERE?
V laboratoři se mimo testovacích subjektů a dortíků mohou vyskytnout též další předměty, jako kulometná věž nebo krychlička (Companion cube), nechybí též teleportační okna, která umožňují rychlý přesun a hráči mají k dispozici též speciální karty, které modifikují některá pravidla.

OBSAH BALENÍ
- 18 testovacích místností
- 20 herních karet
- 4 karty portálové zbraně
- 4x8 žetonů testovacích subjektů
- 4x8 žetonů dortíků
- 2 žetony portálů (modrý a oranžový)
- 1 aktivační kód pro Steam (k získání PC verze hry Portal 2)
- žetony GLaDOS, Turret a Companion Cube
- manuál

Počet hráčů: 2-4
Doporučený věk: od 15 let
Délka hry: 30-45 minut


TOP HRY