Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Desková hra Steam Park

Desková hra Steam Park

Kód: 24705
Cena: 899 Kč
Nákupem získáte 35 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: do 24 hodin (info)
Výdejna Louny: ihned k odběru

POPIS

Postav si vlastní lunapark.

Staň se vlastníkem fantastického zábavního parku. Bude ti přidělena ohromná oblast, na které vybuduješ obří atrakce, abys přilákal tolik návštěvníků, kolik dokážeš!

Steam park je hra, kterou se snadno naučíš. Budeš budovat vlastní zábavní park a stavět ho tak, aby byl co největší, a na výročním festivalu vydělal nejvíce peněz. Jak budeš postupně stavět prostorové atrakce, uvidíš, jak ti tvůj lunapark roste přímo před očima.
Postav ve svém parku stánky, abys přilákal více návštěvníků, nebo postav záchodky, abys měl špínu pod kontrolou. Ať si zvolíš jakýkoliv přístup, udělej to rychle: díky akčnímu mechanismu hry budeš se chtít rozhodovat co nejlépe, ale také nejrychleji. Jinak Steam Park nevyhraješ!

Základní mechanikou hry Steam park je hod kostkami - těch má každý hráč šest, a symboly na nich mu umožňují vykonávat různé akce (stavět atrakce nebo stánky, lákat návštěvníky, uklízet špínu). Hráč nemusí výsledek hodu přijmout a libovolný počet kostek může hodit znovu, ale čím déle bude házet, tím pozdější pořadí na něj zůstane, což přináší poměrně značnou nevýhodu. Je tedy třeba rychle zvážit, zda si výsledek nechat, nebo se pokusit o lepší.
A k čemu symboly na kostkách slouží? Lze s nimi stavět různě velké atrakce (vynášejí zisk, pokud je užívají návštěvníci), lákat návštěvníky (na postavené atrakce), stavět stánky (různý efekt, dle druhu), hrát speciální karty nebo uklízet znečištění (ano, to je velmi důležité). Čím víc atrakcí se podaří postavit - a nalákat na ně návštěvníky - tím větší zisk.

Obsah balení:
- 4 základní stavební desky a 20 rozšiřujících
- 18 atrakcí
- 20 stánků
- 42 figurek návštěvníků
- plátěný sáček
- 4 desky znečištění
- 48 žeotnů znečištění
- 24 kostek
- 34 bonusových karet
- 84 bankovek
- 4 žetony pořadí
- počitadlo kol a počitadlo znečištění
- pravidla

Charakteristika:
Počet hráčů: 2-4
Doporučený věk: od 8 let
Délka hry: 90 minut

Obrázky :

  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park


TOP HRY